Taśmy LED 12V

Znaleziono produktów: 54

Taśmy LED 12V to bardzo wydajne źródło światła. Idealnie nadaje się do aranżacji wnętrza w domu. Znajdują również szerokie zastosowanie podczas przyjęć, czy zorganizowanych imprez jak np. wesela. Taśmy LED 12V to świetne i energooszczędne rozwiązanie dostępne dla Ciebie na Leduj.pl. Zachęcamy do zapoznania się!

Taśmy LED 12V na Leduj.pl

Taśmy LED 12V to wydajne i energooszczędne źródło światła. Zasilane są prądem stałym DC 12V. Do poprawnego działania taśmy potrzebny jest odpowiedni zasilacz transformujący zmienne napięcie 230V na stałe napięcie 12V. Ważne jest, aby moc zasilacza była większa od łącznej sumy mocy pasków LED podpiętych do urządzenia. Taśma LED jest niezwykle prosta w montażu. Specjalnie zaznaczone miejsca do docinania pozwalają na szerokie możliwości aranżacyjne.

Wydajne taśmy LED 12V

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroki asortyment taśm LED 12V wykonanych z najlepszych komponentów. Jakie możliwości oferują taśmy LED 12V? Przede wszystkim są to urządzenia spełniające funkcję dekoracyjną - podczas zabaw lub przy wykonaniu nietypowych aranżacji wnętrz np. pokojów dziecięcych. Godnym uwagi jest tryb pracy, w którym taśma zostaje zsynchronizowana z grającą muzyką. W ten sposób możemy wraz np. z drganiem bassów oglądać zmieniające się efekty świetlne w rytm dźwięków. Zachęcamy do zapoznania się z nasza gamą produktów taśm led 12V na Leduj.pl