Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b
Montaż LED

Montaż oświetlenia led

Projekty oświetleniowe umożliwiają idealne dopasowanie źródeł światła do aktualnych oczekiwań i potrzeb związanych z natężeniem światła.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu oświetlenia przemysłowego

Zajmujemy się zarówno budową nowych instalacji, jak i modernizacją istniejących. W zależności od potrzeb Klienta dostarczamy rozwiązania systemowe dostosowywania jasności światła przez ściemnianie w systemach tradycyjnym, 0/1-10V oraz DALI.

Umożliwiamy zwiększenie energooszczędności oświetlenia w ramach proponowanych rozwiązań poprzez - zależnie od wybranego zastosowania - inteligentne i nawet autonomiczne (w przypadku użycia czujników ruchu i zmierzchu lub obecności) czynne ściemnianie opraw bez potrzeby ingerencji użytkownika. Kontrola jasności oświetlenia może odbywać się przez klasyczne sterowanie fazowe, używane nawet bez rozbudowy struktury, lub przez nowocześniejsze w systemie PWM 0-10V lub 1-10V oferującym optymalny balans możliwości do ceny. W przypadku systemu DALI istnieje największa plastyczność instalacji, jak również jej programowania kosztem zwiększonych nakładów na sterowniki. Jest to najczęściej stosowany system w oświetleniu ulicznym. Ponadto oferujemy montaż lamp LED na podnośnikach i na rusztowaniach, a także w halach magazynowych, biurach i sklepach.

Wariant 3-fazowy

W przypadku oświetlenia szynowego w wariancie 3-fazowym istnieje możliwość podzielenia danego układu na trzy oddzielne obwody/strefy.

Zamów usługę montażu

Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@greenie.pl
Lub zadzwoń: (22) 842 22 32

Kontakt »