Żarówki G9 LED

Znaleziono produktów: 3

Znajdziecie w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl żarówki G9 LED, będące wydajnym źródłem światła. Diody LED są rozmieszczone w tych żarówkach tak, aby dawać silny strumień światła dokładnie oświetlał najważniejsze elementy pomieszczenia. Żarówki G9 LED mają niewielką, kilkuwatową moc. Nie oznacza to jednak, że ich wydajność świetlna jest w jakikolwiek sposób niższa niż w tradycyjnych żarówek.

Żarówki G9 LED w hurtowni internetowej Leduj.pl

Mocowania, do których pasują źródła światła na gwinty typu G9 coraz częściej pojawiają się w oświetleniu oraz oprawach sufitowych. Gwinty G9 mają formę dwóch podłużnych drucików umieszczonych na końcu żarówki. Wkład ledowy G9 może mieć różne kształty i wielkości, dzięki czemu można dopasować je do różnych rodzajów oświetlenia. Gwinty mają uniwersalną wielkość i pasują zarówno do niewielkich opraw, jak i dużych lamp. W żarówkach G9 LED diody są rozmieszczone równomiernie na całej powierzchni podłużnej żarówki, dzięki czemu światło rozchodzi się na wszystkie strony. Tym samym nie pozostawia w pomieszczeniu żadnych niedoświetlonych miejsc. Żarówki typu Corn z gwintami G4 i G9 można montować w żyrandolach, lampach stojących czy kinkietach wyposażonych w odpowiednie mocowania.

Żarówki G9 LED to energooszczędne źródło światła

Źródła światła takie jak żarówki G9 LED to energooszczędne urządzenia, które pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej nawet kilkakrotnie. Zakup żarówek LED to oszczędność rzędu kilkudziesięciu złotych rocznie, przy czym przewidywany czas świecenia tych żarówek to nawet 30-50 tysięcy godzin. Technologia LED to także rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Diody LED emitują znacznie mniejsze ilości dwutlenku węgla oraz promieniowania ultrafioletowego. Ciepłe lub zimne światło emitowane przez diody jest intensywne, a jednocześnie przyjazne dla wzroku ludzkiego.