Lampy gruntowe LED

Znaleziono produktów: 24

Oświetlenie ogrodu oraz ścieżki prowadzącej do drzwi jest nie tylko efektowne, ale i bardzo praktyczne. Wskazuje drogę oraz stanowi efektowny element dekoracyjny. Dobrze dobrana lampa do ogrodu powinna posiadać odpowiednią klasę szczelności. Musi być odporna na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg i kurz. Lampy gruntowe led powinny być oznaczone klasą IP66 lub wyższą.

Lampy zewnętrzne LED

Zdecydowanie ciekawe modele posiada marka Nowodvorski. Świetnym przykładem jest lampa najazdowa Mon - całkowicie odporna na kurz oraz zanurzenia w wodzie do głębokości 1 metra. To oznacza, że oświetli podjazd i nie zostanie uszkodzona nawet podczas ulewy. Wyposażona została w bardzo wydajną diodę LED Cree o mocy 1W. Oprawa świeci w temperaturze barwowej ciepłej białej (3000 K). Lampa gruntowa prezentuje się niezwykle nowocześnie i pomimo swoich niewielkich rozmiarów, jest w stanie odmienić wygląd podjazdu. Równie interesująca jest lampa Nowodvorski Paoli. Współczesny design, wysoka jakość materiałów oraz szczelność IP67 to jej największe zalety. Model jest kompatybilny z żarówką LED o gwincie GU10 i mocy maksymalnej 10W. Zamontowany w ogrodzie nada mu unikatowego charakteru i stworzy świetny klimat.

Jakie oświetlenie ogrodu wybrać?

Oświetlenie ogrodu powinno być praktyczne, estetyczne i tanie. Jeśli pozostaje włączone na wiele godzin może wygenerować spore koszty energii elektrycznej. Cały ten problem można rozwiązać w bardzo prosty sposób – decydując się na zakup produktów led. Tylko takie lampy są w stanie zapewnić doskonałe oświetlenie nie narażając użytkowników na straty finansowe. Produkty LED są nie tylko dużo wydajniejsze niż tradycyjne oprawy, ale charakteryzują się także znacznie niższym poborem energii. To z kolei zapewnia pokaźne oszczędności na rachunkach za prąd.