Lampy LED do uprawy pomidorów

Znaleziono produktów: 2
Lampy do uprawy pomidorów

Lampy do uprawy pomidorów szklarniowych to niezastąpione oświetlenie szklarni przemysłowych. Dobroczynne działanie światła na rozwój roślin już dawno zostało potwierdzone. W oparciu o najnowszą technologię powstały lampy do uprawy pomidorów Greenie TomatoBooster. System oświetleniowy do pomidorów umożliwia utrzymanie ciągłości upraw w systemie całorocznym oraz przyspiesza produkcję rozsady. Działanie lampy sprawia, że plony zwiększają się, a Ty zyskujesz zwrot z inwestycji.

Jakość światła LED

TomatoBooster v2 to zaawansowany system oświetleniowy LED do szklarni przemysłowych. W lampach zastosowano energooszczędne diody LED marki OSRAM, które zapewniają długą żywotność. Lampy do pomidorów mają ergonomiczne wymiary, które zapobiegają cieniowaniu roślin. Lampy TomatoBooster to najlepsze oświetlenie dla roślin ze względu na emisję fotosyntetycznie aktywnego światła, które wspiera rozwój generatywny roślin.

Lampy do pomidorów GrowBooster Greenie - korzyści

Oświetlenie pomidorów LED Greenie zapewnia utrzymanie ciągłości uprawy w ciągu całorocznym oraz przyspiesza produkcję rozsady. TomatoBooster Professional v2 zapewnia efektywność do 3,2µmol/W, która skutkuje skróceniem czasu uzyskania plonów i zwiększeniem liczby wyprodukowanych warzyw do 40%.

Zwrot z inwestycji w lampy do uprawy

Zakup lamp zwraca się w ciągu 18 miesięcy. Oświetlenie LED generuje znacznie niższe koszty zużycia energii elektrycznej niż klasyczne oświetlenie LED. Używając lamp do uprawy pomidorów TomatoBooster, Twoje oszczędności rosną.