Black Week

Źródła światła marki Greenie

Znaleziono produktów: 194
Greenie

Greenie Jakie oświetlenie LED wybrać? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi marka Greenie. Przy wyborze należy się kierować takimi cechami jak energooszczędność, wydajność, ekologiczność i optymalna cena. Takie właśnie są oświetlenie LED i ogrzewanie na podczerwień marki Greenie.

Jakie oświetlenie LED wybrać?

Jakie oświetlenie LED wybrać? Przy wyborze należy kierować się czynnikami takimi jak energooszczędność, wydajność, rozsądna cena, czy design. Oczywiście należy również zwrócić uwagę na produkty dedykowane dla naszych potrzeb. Jeżeli poszukujemy czegoś do kuchni to sprawdźmy czy dane oświetlenie jest do tego przystosowane. Greenie posiada w swojej ofercie szeroką gamę różnorodnych produktów i z pewnością wybierając tę markę - nie zawiedziemy się.

Produkty marki Greenie

Greenie oferuje konsumentom wiele różnorodnych produktów. Produkty te znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Oświetlenie LED Greenie znajdziemy w wielu miejscach. Od domów mieszkalnych, przez punkty usługowe takie jak salon urody, bądź punkt znanej sieci komórkowej, po wielkie hale produkcyjne. Do tych ostatnich idealnym rozwiązaniem jest choćby Greenie Highbay Linear Light. Ta wydajna wydajna oprawa LED posiada możliwość świecenia w specjalnych kątach. Szczególnie przystosowanych do przemysłu. Jest świetnym zastępnikiem w stosunku do lamp metalohalogenkowych, czy sodowych. Innym wartym uwagi rozwiązaniem są świetlówki T8 będące bardzo optymalnym rozwiązaniem w biurach, punktach usługowych, domach i wielu, wielu innych miejscach. Szczególnie korzystna jest możliwość łączenia tych opraw liniowych w jednym ciągu. Świetlówki T8 to wydajne i energooszczędne rozwiązanie przy projektach typu inteligentne sterowanie LED. Na uznanie zasługuje również Greenie Alucorn. Te żarówki LED wyposażone są w specjalną technologię chłodzenia i wydajności świetlnej, która jest opatentowana. Alucorn dostępny jest w wielu wariantach, o różnej mocy, wydajności świetlnej i temperaturze barwowej. Maty grzewcze Greenie oparte są o technologię podczerwieni. Jest to zyskujące co raz większa popularność rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie do domu. Montaż nie stanowi większych problemów, a komfort płynący z użytkowania jest wprost nie do przecenienia. Maty dostępne są w dwóch wersjach - 80 i 220 W.