Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED

Znaleziono produktów: 3

Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED to bardzo mocne i wydajne źródło światła do przemysłu. Znajdujące się w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl produkty są dostępne w różnych konfiguracjach. Dzięki użyciu popularnego gwintu E40 lampy stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie. Zwłaszcza w przypadku wymiany oświetlenia starego typu na oświetlenie LED.

Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED na Leduj.pl

Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED znajdujące się pośród propozycji naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to bardzo wydajne rozwiązanie na oświetlenie przemysłowe. Ten produkt to zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, rtęciowych lub metahalogenków. Bezpośrednio je zastępujący i wkręcany na ich miejsce (gwint E40 lub E27 opcjonalnie). Jest to najbardziej korzystne kosztowo rozwiązanie dla istniejącego oświetlenia przemysłowego. Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED to bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku wymiany oświetlenia starego na diody LED.

Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED - ogromna moc do przemysłu

Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED oparta są na 200 wydajnych diodach LED. Jest to najkorzystniejszy zamiennik lamp sodowych i metahalogenowych o mocy 250 - powszechnie stosowanych w przemyśle. Greenie FlatPanel jest przystosowany i kompatybilny z oprawami starszego typu. Co istotne i warte zwrócenia uwagi to bardzo szeroki kąt świecenia - 120°. Ponadto driver marki MeanWell - zapewniający bardzo długą żywotność. Jeden zamiennik LED pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Wszystko dzięki niskiemu zużyciu energii oraz wysokiej wydajności świetlnej. Do wyboru są dwie przesłony - matowa i przezroczysta. Oświetlenie ma także ogromne znaczenie wizerunkowe dla firm – jako instytucji nowoczesnych i przyjaznych środowisku. Żarówki E40 Greenie FlatPanel LED cieszą się uznaniem wśród wielu zadowolonych klientów instytucjonalnych. Z uwagi na to mamy specjalną ofertę dla samorządów. Zapoznaj się ze szczegółami na Leduj.pl!