Latarki multifunkcjonalne LED

Znaleziono produktów: 33

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl dokładamy wszelkich starań w celu zaspokojenia Waszej satysfakcji. Zgodnie z tym w naszej ofercie znajdują się produkty o najwyższych parametrach i wydajności. Taka również jest nasza propozycja latarek multifunkcjonalnych LED. Znajdziecie pośród urządzenia z zakresu oświetlenia przenośnego, które są wyposażone w wiele funkcji dodatkowych - przydatnych w wielu zastosowaniach.

  1. Latarka Nitecore P12GTS SET

    Latarka Nitecore P12GTS SET

    489,00 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Akumulator 18650, Liczba lumenów: 1800, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała ciepła, Kod Produktu: NITECORE-P12-SET, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 250, Średnica: 2.54, Zasięg światła: 226

Latarki multifunkcjonalne LED na Leduj.pl

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroki asortyment latarek multifunkcjonalnych opartych o technologię LED. Te produkty cechują się wysoką wydajnością, oraz bardzo dużą funkcjonalnością. Wyposażone w bardzo wiele funkcji dodatkowych znajdują szerokie zastosowanie w praktyce. Z tego też powodu latarki multifunkcjonalne LED cieszą się bardzo dużą popularnością wśród szerokiego grona konsumentów. Od profesjonalistów, po użytkowników stosujących latarki jako źródło światła od czasu do czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją latarek multifunkcjonalnych LED na Leduj.pl.

Wydajne latarki multifunkcjonalne LED

Latarki multifunkcjonalne w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to bogaty asortyment wydajnych produktów. Wybrane przez nas latarki multifunkcjonalne zostały wyprodukowane przez producentów renomowanych marek. Modele te znalazły uznanie wśród wielu konsumentów na całym świecie dlatego wierzymy, że będą powodem również Waszej satysfakcji. Zachęcamy do śledzenia zmian w tej kategorii - stale poszerzamy nasza bazę produktów latarek multifunkcjonalnych o nowe modele. Zostańcie z nami!