Black Week

Panele LED

Znaleziono produktów: 23
Panele LED

Panele LED jakie oferujemy w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to urządzenia, które oprócz funkcji praktycznej spełniają także funkcje estetyczną. Panele służą do montażu w sufitach podwieszanych lub na ścianach i stanowią źródło silnego, rozprzestrzeniającego się po całym pomieszczeniu światła. Zapoznaj się z naszymi propozycjami na Leduj.pl i wyposaż swoje pomieszczenie w wydajną technologię oświetlenia LED.

Panele LED na Leduj.pl

Panele LED jakie oferujemy na Leduj.pl to bardzo funkcjonalne źródła światła. Dzięki dołączanym do paneli zawieszkom można je również powiesić na suficie. Dzięki temu można uzyskać wyjątkowo unikalny i piękny efekt w pomieszczeniu. Diody w panelach zostały umieszczone pod matowymi pokrywami, dzięki czemu światło nie oślepia osób przebywających w pomieszczeniu. Panele ledowe mogą być montowane w pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie stanowić będą ciekawy element aranżacji wnętrz. Polecane są również do montażu w takich miejscach, jak klatki schodowe, korytarze, wejścia do garaży i wielu, wielu innych.

Panele LED to wydajne i praktyczne źródła światła

Diody LED, które odpowiadają w panelach LED za emitowanie światła, to energooszczędne elementy pochodzące od renomowanych producentów. Łączna moc tych diod wynosi około 13W, co może wydawać się niewielkim osiągnięciem, jednak dzięki nowoczesnej technologii takie diody są w stanie skutecznie zastąpić nawet 80-watową żarówkę. Panel LED z nowoczesnymi diodami nie emituje jednocześnie tak dużych ilości ciepła, dwutlenku węgla oraz promieniowania ultrafioletowego, jak ich tradycyjne odpowiedniki.

Panele LED w Twoim domu

Diody LED umieszczone w panelach wyróżniają się niezawodnością oraz długą żywotnością – ich producent deklaruje, że są w stanie świecić nawet przez 50 tysięcy godzin bez przerwy. Kwadratowe lub prostokątne panele ledowe mają nowoczesny wygląd, dzięki czemu warto je zamontować także ze względu na ich walory estetyczne. Białe światło spod matowej pokrywy będzie efektownie kontrastowało ze ścianą w żywych kolorach. Panele są bardzo łatwe w montażu, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. Do zestawu dołączone są kable oraz inne elementy, które przydają się podczas instalacji paneli na ścianie lub suficie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z opisami oraz zdjęciami poszczególnych paneli na Leduj.pl. Każdy produkt posiada szczegółowo opisane parametry techniczne, co pozwala sprawdzić i porównać ich jakość z innymi modelami.