Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Żarówki LED MR16/MR11

Znaleziono produktów: 3

Żarówki marki MR16/MR11 to doskonałej jakości zamienniki tradycyjnych żarówek halogenowych. Gwinty MR16 pozwalają na montaż żarówek LED w większości sufitów podwieszanych oraz w meblach – czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne jest silna, precyzyjna wiązka. Źródło światła kierunkowe ledowe z mocowaniem MR16 posiada niewielką moc nominalną, wynoszącą od 3 do 7W. Jakość tego produktu jest jednak nieporównywalna z z tym co oferują tradycyjne żarówki.

Moc Żarówki marki MR16/MR11

Moc 3-watowej żarówki kierunkowej LED MR16 odpowiada mocy 25-watowej żarówki halogenowej. Oznacza to, że używanie żarówki nowego typu może przynieść rocznie nawet kilkadziesiąt złotych oszczędności. W opisie każdego produktu informujemy szczegółowo naszych klientów o czasie zwrotu z inwestycji oraz o rocznej oszczędności z tytułu zakupu. Warto również wiedzieć, że źródła światła kierunkowego LED MR16 wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością, wynoszącą nawet 50 tysięcy godzin.

Żarówki MR16/MR11 w hurtowni internetowej Leduj.pl

Żarówki ledowe Greenie MR16 LED stanowią źródło wysokiej jakości, intensywnego światła punktowego. Kąt padania światła wynosi od 60 do 120 stopni, co oznacza, że światło nie rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu, ale jest precyzyjnie kierowane w miejsce, w którym jest najbardziej potrzebne, na przykład na stół kuchenny lub lustro w łazience. Każda z żarówek składa się z kilku lub kilkunastu diod o bardzo wysokiej wydajności świetlnej, równomiernie rozmieszczonych na całej jej powierzchni. Przed zakupem polecamy sprawdzenie kilku ważnych parametrów. Przede wszystkim, aby żarówkę można było zamontować w oprawie, powinna mieć dobrze dopasowany gwint. Informacje na ten temat znajdują się nie tylko w opisie oferty, ale także w postaci symbolu na zdjęciu. Nasi klienci mogą wybierać również spośród żarówek kierunkowych LED MR16 o ciepłej, naturalnej lub zimnej barwie światła, dopasowując model żarówki do wystroju i charakteru pomieszczenia. Warto podkreślić, że wszystkie oferowane w naszym sklepie żarówki to produkty posiadające wymagane certyfikaty oraz gwarancje.