Lampy LED do hodowli drobiu

Znaleziono produktów: 18
Lampy do hodowli drobiu

Lampy do hodowli drobiu to najlepsze co możesz dać swojej rolniczej działalności. Lampy dla kur powstały z myślą o maksymalizacji zysków z hodowli drobiu. Światło z lampy korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne kur. Zwierzęta odczuwają mniejszy stres, co ogranicza kanibalizm w stadzie. Energooszczędne lampy do hodowli kur emitują światło, które przyczynia się do poprawy dobrostanu zwierząt i wzrostu produkcji jaj. Zwiększa się także masa kur, jedyne co maleje to koszty poboru energii elektrycznej.

Lampy do hodowli drobiu - większe zyski z hodowli

Lampy hodowlane dla kur wpływają na wydajność fermy. Przede wszystkim zwiększają liczbę zniesionych jaj. Seria lamp GrowBooster obejmuje trzy typy lamp dla kur: produkcyjnych, reprodukcyjnych i zarodowych. Generują oszczędność energii o 60%-80% w stosunku do tradycyjnego oświetlenia. Z lampami GrowBooster produktywność fermy kurzej zwiększa się od 4-6%.

Zdrowsze kury z lampami do hodowli LED

Lampy do kurnika bez migotania to zasługa technologii LED. Jednolite światło skutkuje lepszym samopoczuciem kur. Dzięki temu kury nie stresują się, przez co ograniczone zostaje zjawisko kanibalizmu.

Wygodne sterowanie lamp hodowlanych

Lampy GrowBooster można dowolnie ściemniać i rozjaśniać w zakresie 0.2-100%. Lampy stymulując wschód i zachód słońca, nie straszą kur klasycznym włączaniem. Lampy do kurnika GrowBooster są wysoce zautomatyzowane, można nimi zarządzać bez udziału człowieka za pomocą ustawionego komputerowo programu.