Black Week

Lampy LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 63
Blaupunkt

Lampy Blaupunkt to energooszczędne rozwiązania dostosowane do wielu dziedzin. W naszej ofercie znajdują się lampy do zastosowań w domu i przestrzeniach biurowych np. plafony, lampki biurkowe, panele podwieszane i natynkowe, oprawy liniowe. Zobacz oświetlenie, które gwarantuje długą żywotność i potwierdzone jest gwarancją. Wysoki współczynnik CRI <80, wysoki power factor oraz duża wydajność świetlna pozwala na oszczędność i gwarantuje wysoką jakość. Marka Blaupunkt od lat przekonuje, że warta jest zaufania. Oswietlenie Blaupunkt nie jest wyjątkiem, podobnie jak inne produkty firmy szybko zyskuje uznanie za sprawą wysokiej jakości o którą dba firma. Niebieski punkt wciąż jest symbolem najwyższego poziomu. Lampy Blaupunkt sa tego dowodem.

Lampy Blaupunkt - oszczędne oświetlenie LED

Jako jedyny w Europie dystrybutor niemieckiej marki Blaupunkt oferujemy najwyższej jakości oświetlenie LED. W naszej ofercie lamp Blaupunkt znajdziecie zarówno panele podwieszane LED, naświetlacze LED, reflektory LED, highbaye LED oraz plafony LED, jak i lampy biurkowe LED. Lampy Blaupunkt wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko długim czasem działania (nawet do 50 000 h), ale także wysoką wydajnością świetlną. Zgodność z normami potwierdzona jest certyfikatami. Energooszczędne oświetlenie Blaupunkt znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach przemysłowych, jak i w domu. 

Lampy LED Blaupunkt - standard potwierdzony gwarancją

Lampy Blaupunkt cechują się długim okresem gwarancyjnym (od 3 do nawet 5 lat) dzięki temu, że do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty. Imponująca żywotność diod LED (osiągająca nawet 50 000 h) to cecha odróżniająca je od konkurencji. Wysokie współczynniki CRI, power factor oraz wydajność świetlna na najwyższym poziomie, klasa szczelności nawet IP65 to cechy charakterystyczne dla lamp od Blaupunkt. Wszystkie parametry techniczne dostosowane są do konkretnego modelu, by zapewnić długoletnie, niezakłócone działanie o podwyższonym standardzie na wiele lat.

Blaupunkt - lampy i żarówki LED o najlepszych parametrach

Marka Blaupunkt zdobyła przez lata działania opinię solidnej firmy. Tworzone przez nią lampy mają różnorodne zastosowania. Parametry, jakie mają lampy LED od firmy Blaupunkt, pozwalają wykorzystywać je tam, gdzie większość lamp nie poradziłaby sobie. Materiały wysokiej jakości, wykonanie z dbałością o szczegóły i oryginalny design sprawiają, że odbiorców oświetlenia Blaupunkt wciąż przybywa.