Schodowe wpusty kwadratowe LED

Znaleziono produktów: 116

Na rynku jest wiele modeli oświetlenia schodowego. Różnią się kolorem, natężeniem światła, temperaturą barwową i klasą szczelności. Jedne posłużą nam jako źródło światła na zewnątrz, inne wewnątrz pomieszczeń. Zróżnicowanie pozwala na indywidualne dobranie lamp do wystroju wnętrza, jego przeznaczenia i charakteru. Odpowiednio dokonany wybór ledowego oświetlenia schodowego zagwarantuje bezpieczeństwo podczas poruszania się, a także harmonijnie udekoruje ściany i stopnie w Twoim domu.

Kwadratowe oprawy schodowe

W ofercie naszego sklepu posiadamy najwyższej klasy lampy ledowe tylko rekomendowanych marek. Wśród modeli o kwadratowym kształcie wyróżniliśmy model Tango od polskiego producenta Skoff. Bardzo delikatna forma w zestawieniu z rozproszonym światłem daje subtelny i delikatny efekt.

Oprawy sprawdzają się jako oświetlenie schodów, podstopnic i cokołów meblowych.

Lampa ledowa występuję w dwóch klasach szczelności: IP20 oraz IP66. W zależności od tego, czy chcemy zamontować ją wewnątrz, czy na zewnątrz mamy do wyboru powyższe opcje. Aluminium i wysokiej klasy tworzywo sztuczne zapewniają trwałość i wytrzymałość opraw przez lata. Tango dostępna jest w trzech barwach świecenia: zimnej białej (6000 – 6500 K), ciepłej białej (3800 – 4250 K) oraz niebieskiej (B). Dodatkową zaletą jest bardzo prosty montaż, który odbywa się za pomocą kleju lub dwustronnej taśmy przylepnej. Lampa ledowa posiada zgodność z dyrektywą CE oraz wymaganiami RoHS. Oprócz tego jest kompatybilna z systemami inteligentnego domu.

Nowodvorski zaproponował aluminiową lampę Step wyposażoną w diodę LED Epistar. Model posiada klasę szczelności z certyfikatem IP44. Światło kierunkowe będzie idealne na zewnątrz i wewnątrz. Sprawdzi się świetnie jako oświetlenie schodowe. Step LED wyróżnia się na tle innych lamp swoim nietuzinkowym, nowoczesnym wyglądem. Budowa lampy tworzy wrażenie gry światła i cienia. W naszym sklepie oferujemy produkt w kolorze grafitowym i białym. Obydwie wersje prezentują się bardzo elegancko.

Oświetlenie schodowe? Tylko ledowe!

Jesteśmy pewni, że oprócz aspektu wizualnego, przy wyborze oświetlenia schodowego kierują się Państwo kwestiami ekonomicznymi. Po co przepłacać za energię elektryczną, skoro można zastosować najnowocześniejsze technologicznie oprawy ledowe? Zapewnią nam nie tylko doskonałe źródło światła, ale znacznie zmniejszą wydatki dzięki niskiemu poborowi prądu. Długa żywotność to kolejna z zalet pozwalająca zapomnieć o wymianie żarówek. Oprawy schodowe LED, które znajdują się w naszej ofercie to produkty ekologiczne, energooszczędne i stylowe. Zaprojektowane zostały z troską o środowisko oraz dbałością o gustowny wystrój każdego wnętrza i ogrodu.