Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Latarki Ledlenser LED

Znaleziono produktów: 116
Ledlenser

Marka Ledlenser zdobyła serca i umysły ogromnej rzeszy klientów dzięki szerokiemu asortymentowi, w którym poszczególne produkty są precyzyjnie dopasowane do potrzeb zawodowych i hobbystycznych. Szukamy latarki do pracy? Rozejrzyjmy się wśród modeli Ledlenser serii P dla profesjonalistów lub serii I przeznaczonej dla przemysłu oraz EX ATEX do pracy z substancjami niebezpiecznymi. Cechy takie jak wytrzymała, szczelna obudowa potwierdzone certyfikacją modele przeciwwybuchowe są w zasięgu ręki. Jeśli nie możemy usiedzieć w miejscu i ciągnie nas w teren, warto pomyśleć o modelach latarek campingowych serii ML, latarek do biegania z super lekkiej serii NEO lub nabyć najpotężniejszą z dostępnych na rynku latarek czołowych serii XEO. Ledlenser dostarcza również latarki LED dla służb mundurowych: dla policjantów, strażaków, ratowników oraz żołnierzy. Wszystko dla większej skuteczności, zwłaszcza po zapadnięciu ciemności. Niezależnie czy szukamy latarki czołowej, dla nurków czy do biegania w asortymencie Ledlenser czekają na nas modele, które są odpowiedzią na nasze potrzeby.

Strona

Latarki Ledlenser - najwyższej jakości podzespoły i rozwiązania

Mając na swoim koncie aż 100 patentów technologicznych marka Ledlenser nie zamierza osiąść na laurach. Technologia Advenced Focus System oraz X-Lens, które pozwoliły w 100% wykorzystać energię przekształconą w światło to standard w większości latarek tej firmy. Oprócz tego, wybrane modele oferują zasilanie akumulatorami wykonanymi w technologii umożliwiającej znacznie szybsze ładowanie niż w odpowiednikach konkurencji. Te nowoczesne ogniwa są pozbawione wad takich jak utrata pojemności i pozwalają na aż 3000 cykli ładowań. Wysoka żywotność akumulatorów to satysfakcja dla użytkownika i ulga dla środowiska naturalnego.

Latarki czołowe od Ledlenser - dwa kroki przed innymi

Ponieważ marka Ledlenser deklaruje, że nigdy nie zwalnia, nie byłaby sobą, gdyby nie dostarczyła nowej latarki. Rok 2019 przyniósł premierę absolutnego novum na rynku latarek czołowych. Najnowszy produkt marki Ledlenser to innowacyjny model latarki czołowej MH11. Jest to pierwsza tego typu latarka na rynku, której tryby pracy da się zaprogramować przez smartfon oraz sterować nimi bez dotykania do przełącznika. Można śmiało powiedzieć, że Ledlenser umieścił w tym produkcie wszystkie swoje najlepsze rozwiązania technologiczne. Znajdziemy tu ceniony AFS, którym zmienimy kształt stożka światła, jest tu dostępnych aż 5 trybów światła i specjalne tryby takie jak Stroboskop, sygnał SOS i Boost. Jest tu możliwość płynnej regulacji jasności, opcja zmiany barwy światła na czerwoną, zieloną i niebieską oraz służąca jeszcze lepszemu oszczędzaniu energii funkcja Optisence Technology. Jak branża zareaguje na ten model? To ciekawe, ale jeszcze ciekawsza będzie ilość zastosowań, jakie model Ledlenser MH11 znajdzie wśród swoich nabywców.