Żarówki przemysłowe LED

Znaleziono produktów: 25
Żarówki przemysłowe LED

Żarówki przemysłowe LED to rozwiązanie należące do zaawansowanych technologicznie. Świetnie sprawdzają się jako zamiennik dla żarówek starego typu takich jak halogenkowe, rtęciowe, bądź też sodowe. Zapoznaj się z ofertą hurtowni internetowej Leduj.pl i postaw na wydajną technologię LED!

Żarówki przemysłowe LED na Leduj.pl

Żarówki przemysłowe LED znajdujące się w ofercie hurtowni internetowej Leduj.pl to niezwykle wydajne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie dla przemysłu. Te nowoczesne produkty to idealny zamiennik dla żarówek starszych generacji. Żarówki przemysłowe LED są o wiele bardziej energooszczędnym wyborem niż technologia metahalogenkowa, rtęciowa, bądź sodowa. Przy niskim poborze prądu żarówki jednak nie tracą na wydajności. Podczas ich montażu należy pamiętać o usunięciu statecznika elektromagnetycznego (dławika), spotykanego przy oprawach starego typu. Żarówki LED do przemysłu do bardzo praktyczne rozwiązanie na źródło światła w halach przemysłowych, zakładach pracy i wielu, wielu innych.

Jakie żarówki przemysłowe LED wybrać?

W opisie każdego produktu z naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat jego parametrów. Radzimy zapoznać się z nimi przed zakupem, aby mieć pewność, że żarówka będzie odpowiednio dopasowana do posiadanego oświetlenia. W tym celu warto sprawdzić rodzaj gwintu żarówki oraz jej moc, a także rodzaj światła, jakie emituje – ciepłe lub zimne. Ważną informacją są również wymiary żarówki oraz jej wydajność świetlna. Wszystkie modele są objęte 3, lub 5-letnią gwarancją producenta