Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline

Znaleziono produktów: 5

Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline to bardzo zaawansowane rozwiązanie z zakresu technologii LED. Znajdujące się w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl produkty z tej kategorii stanowią wydajne źródło światła do przemysłu. Niezawodnie sprawdzają się jako oświetlenie stacji benzynowych, hal produkcyjnych, boisk piłkarskich i wielu, wielu innych. Dzięki użyciu energooszczędnej technologii LED naświetlacz LED zapewnia odczuwalne zmniejszenie kosztów wydawanych na energię elektryczną, a co za tym idzie realny zwrot z inwestycji.

Naświetlacz przemysłowy LED - jaki wybrać?

Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline powinien spełniać kilka ważnych kryteriów. Przede wszystkim emitowane przez nie światło powinno być odpowiednio intensywne, aby oświetlać całą przestrzeń będącą w zasięgu emitowanej wiązki. Jest to tym ważniejsze, że oświetlane miejsca jak np. stacje benzynowe często znajdują się z dala od terenów zabudowanych i innych dobrze oświetlonych przestrzeni. Istotne jest również, aby światła do przemysłu nie nagrzewały się nadmiernie i były odpowiednio wentylowane – ze względów bezpieczeństwa.

Oświetlenie przemysłowe LED

Źródło światła jakim jest naświetlacz przemysłowy LED Gasoline stanowi idealne rozwiązanie dla dużych przestrzeni jak hale produkcyjne, parkingi, bądź mniejszych jak stacje benzynowe. Wykorzystywane w oświetleniu diody LED zużywają kilkakrotnie mniej energii niż ich metahalogenowe odpowiedniki, co w skali całej przestrzeni, która jest oświetlana niekiedy przez kilka czy kilkanaście dużych latarni, może przynieść w skali roku wymierne korzyści. Inwestycja w oświetlenie LED do przemysłu jest rozwiązaniem korzystnym ekonomicznie, gdyż zakup naświetlaczy może zwrócić się już po krótkim czasie użytkowania - a później przynosić dalsze oszczędności.

Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline - wydajne bezpieczeństwo

Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline jest również elementem zwiększającym bezpieczeństwo osób pracujących w przemyśle. Stałe napięcie, które jest wykorzystywane do zasilania oświetlenia, bardzo rzadko bywa przyczyną spięć i zwarć, dzięki czemu prawdopodobieństwo, że w miejscu pracy dojdzie z tego powodu do wybuchu, jest nieporównywalnie niższe. W diodach LED udało się także wyeliminować problem nagrzewania i związanych z tym strat energii. Diody LED emitują intensywne światło, które jest jednocześnie przyjazne dla oczu. Nowoczesna technologia pozwoliła wyeliminować nieprzyjemne miganie podczas włączania lamp, dzięki czemu oświetlenie działa efektywnie natychmiast po uruchomieniu.