Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Okrągłe wpusty schodowe LED

Znaleziono produktów: 22

Lampy schodowe to dość niedoceniania kategoria oświetlenia. Mało kto zdaje sobie sprawę z zalet tego typu oprawy. Postrzegana jako energochłonna wcale nie musi taka być, zwłaszcza w dobie wszechobecnych diod elektroluminescencyjnych zwanych potocznie LED-ami. Pojedyncza żarówka rozświetlająca poszczególne lampy na schodach może posiadać moc zaledwie 5 watów, co jest korzystne zwłaszcza dla domowego budżetu. 

Okrągłe wpusty schodowe LED na Leduj.pl

Jeżeli poszukujemy ciekawych rozwiązań do naszej aranżacji schodów bądź innych miejsc to ciekawym rozwiązaniem są okrągłe wpusty schodowe LED. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl posiadamy szeroki asortyment produktów tego typu. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy szeroką gamę okrągłych wpustów schodowych. Są to modele zaprojektowane w różnych stylach jak między innymi typ loftowy, który idealnie nadaje się do pomieszczeń o nowoczesnym, modernistycznym wyglądzie. Ponadto warto zaznaczyć, że proponowane przez nas okrągłe wpusty schodowe są wykonane w technologii LED, co stawia je w szeregu wysoko energooszczędnych produktów. Dzięki temu będą stanowiły wydajne źródło światła w naszych domach, a my nie będziemy musieli się martwić o rachunki.

Okrągłe oprawy schodowe

Okrągłe oprawy schodowe to rodzaj oświetlenia, które znajduje niezwykłą popularność w wielu rodzajach budynków. Wpusty zazwyczaj instalowane są na schodach w domach jednorodzinnych, dużych mieszkaniach, na klatkach schodowych w budynkach różnego typu, czy nawet jako nietypowe i ciekawe oświetlenie do korytarza. To wydajne źródło światła świeci punktowo, a przy tym jest niezwykle energooszczędne - wszystko dzięki zastosowaniu technologii LED. Wpusty mogą pełnić także funkcję dekoracyjną - oświetlone schody wyglądają zupełnie, sprawiają wrażenie ekstrawagancji i klasy.