Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b
Eko rozwiązania dla firm

Eko rozwiązania dla firm

Liniowe oświetlenie LED dla biur, hal przemysłowych i handlowych

Stworzyliśmy specjalną ofertę dedykowaną dla właścicieli i zarządców biur, urzędów, lokali użytkowych, szkół oraz innych miejsc wykorzystujących do tej pory tradycyjne świetlówki fluorescencyjne. Oferta zakłada wymianę tradycyjnego oświetlenia na LED i tym samym redukcję kosztów o ponad 50% na zawsze. Zwrot z inwestycji uzyskujemy zwykle w czasie krótszym niż 3 lata (krótszym niż okres gwarancyjny). Dla biur proponujemy przede wszystkim świetlówki oraz panele LED.

Świetlówki LED

Świetlówki LED

są zamiennikiem tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Montowane mogą być do obecnych opraw, gdzie obecnie świecą tradycyjne świetlówki, z tym że wymagają usunięcia (odłączenia) z nich balastu i starterów. Zużywają 2, 3 razy mniej energii w porównaniu do świetlówek fluorescencyjnych. Mają kilkukrotnie większą żywotność. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych świetlówek - częste włączanie i wyłączanie nie skraca ich żywotności. W naszej stałej ofercie mogą Państwo znaleźć świetlówki – T8 oraz T5 o różnej mocy oraz długości. T5 oferowane są z wbudowanym sterownikiem lub z oprawą. Każda długość świetlówki dostępna jest także w wersji z matową lub przezroczystą przesłoną. Przesłona matowa zapewnia lepsze rozproszenia światła na boki. W biurach najczęściej stosowana jest barwa biała naturalna, w garażach i halach barwa zimna.
Na zamówienie wykonujemy świetlówki w dowolnej konfiguracji.

Zalety świetlówek LED marki Greenie:

 • w odróżnieniu od konkurencji stosujemy nowoczesne i wysoce wydajne trójwarstwowe diody smd 3014
 • częste włączanie i wyłączanie nie powoduje skrócenia żywotności
 • wysoka jakość strumienia świetlnego sprawdzona w wielu inwestycjach, zawsze bez zastrzeżeń
 • kilkukrotnie mniejsze zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła
 • brak efektu mrużenia bądź efektu stroboskopowego
Panele LED

Panele LED

Kolejną propozycją dla biur są panele LED, które również bazują na wydajnych diodach SMD typu 3014 firmy Epistar. Rozkład dużej ilości diod po krawędziach panelu zapewnia równomierny i jednolity strumień światła z całej powierzchni panelu. Zapewnia to niespotykany dotąd, nowoczesny i estetyczny efekt oświetleniowy - cała powierzchnia świeci równomiernym światłem. Dzięki cienkiej konstrukcji panele wyglądają bardzo nowocześnie w każdym pomieszczeniu, nadając ekskluzywny charakter wnętrz. Można je montować w lub pod sufitem, ale także na ścianach. Do każdego panelu dołączony jest system montażu podwieszanego.

Oferujemy panele w różnych rozmiarach i różnych zakresach mocy. W biurach często stosowany jest panel 600x600mm 36W jako zamiennik dla opraw rastrowych z czterama świetlówkami 18W. Panel 600x600mm pasuje także jako wkład do standardowych sufitów podwieszanych w systemie Armstrong.

Nasza podstawowa oferta obejmuje prostokątne panele:

 • 300x300mm - 18W
 • 600x300mm - 18W
 • 600x600mm - 36W
 • 1200x300mm - 45W
 • 1200x600mm - 55W
Panele LED

Wybór barwy świecenia zależy od preferencji Twojej firmy. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać także panele świecące na wybrany kolor. Przy większej ilości jesteśmy w stanie wykonać także panel o rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta.

W ofercie znajduje się także panel okrągły LED fi 240mm o mocy 14.4W. Panele LED nadają się do wszechstronnego zastosowania ze względu na nowoczesny, płaski design oraz estetyczne właściwości świetlne. Panele wyposażone są w systemy mocowania podwieszanego, uchwyty lub klamry samozaciskowe. Każdy panel posiada zasilacz umożliwiający podłączenie go do standardowej instalacji 230V.

Powyżej zaprezentowaliśmy przykładowe produkty jakie najczęściej stosujemy w biurach. Oczywiście według zapotrzebowania w Twojej firmie możemy zaoferować także inne rozwiązania oświetleniowe LED, takie jak różnej wielkości oprawy sufitowe oraz żarówki LED o każdym typie gwintów i szerokim zakresie mocy oraz barw świecenia. Z przyjemnością dopasujemy odpowiednie oświetlenie do wymogów Twojej firmy, stworzymy kalkulację oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Wydajne oświetlenie dla hal magazynowych, produkcyjnych i handlowych

Właściwe oświetlenie jest jednym z warunków prawidłowego funkcjonowania wszelkich zakładów przemysłowych. Optymalne dla wielkopowierzchniowych obiektów systemy świetlne LED pozwalają na redukcję wydatków związanych z opłatami za energię elektryczną, usługami konserwacyjnymi i wymianą lamp. Zastosowanie oświetlenia LED pozwala także sprostać ograniczeniom przyłącza elektrycznego - moc zastosowanych urządzeń świetlnych LED to tylko 20-30% mocy oświetlenia tradycyjnego.

Korzystając z naszych rozwiązań oświetleniowych możesz poprawić bezpieczeństwo i samopoczucie swoich pracowników i jednocześnie znacząco obniżyć rachunki za prąd. Oświetlenie LED marki Greenie pozwala zredukować koszty oświetlenia nawet o 80%. Jednocześnie oferujemy czyste białe światło o bardzo dobrych parametrach, wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie i wywiera niekorzystny wpływ na jakość pracy.

Dlaczego oświetlenie typu LED jest korzystne dla Twojej firmy?

 • redukcja kosztów oświetlenia,
 • gwarantuje najlepszą jakość światła oraz niezawodność,
 • stwarza idealne warunki pracy dla Ciebie i Twoich pracowników,

Oferujemy specjalną ofertę dla firm, w której proponujemy idealne rozwiązania bazujące na diodach LED. Możemy także wykonać na zamówienie oświetlenie o dowolnych parametrach.

Żarówki przemysłowe Alu Corn
W ofercie posiadamy żarówki LED AluCorn o mocy od 20W do 100W, zarówno na gwincie E40 jak i E27. Na życzenie klienta wykonujemy żarówki wg. określonej specyfikacji dotyczącej barwy światła, mocy oraz rodzaju mocowania.

Żarówki przemysłowe typu Alu Corn

Rynkowa nowość - obecnie najbardziej wydajny pod względem oszczędności energii oraz kosztów zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, rtęciowych lub metahalogenkowych. Przy dookólnym rozsyle światła może być z powodzeniem stosowana w dotychczasowych oprawach o pionowej lub poziomej orientacji - najczęściej w reflektorach oraz „kubłach” przemysłowych (goliat). Zastosowanie wewnętrznego aluminiowego trzpienia oraz aktywnej wentylacji pozwala osiągnąć bardzo dużą wydajność – ponad 100Lm/W. Przy aktywnym chłodzeniu, żarówka się nie nagrzewa (temperatura przy pracy 24h/dobę nie przekracza 36°C), co z kolei gwarantuje jej długowieczność, a nam pozwala udzielić 3-letniej gwarancji. Współczynnik mocy (power factor) PF > 95%. Dzięki wykorzystaniu gwintu E40 lub E27 może bezpośrednio zastąpić lampy starego typu. W przypadku lamp sodowych i metahalogenków konieczne jest ominięcie „dławika”.

Świetnie sprawdzi się w halach i magazynach, ale także jako oświetlenie uliczne oraz parkowe.
Produkt wszechstronnie sprawdzony oraz przetestowany – posiada atest niemieckiego TUV.

Zalety:

 • prosty montaż w obecnych oprawach,
 • 3-letnia gwarancja,
 • wydajność świetlna ponad 100Lm/W,
 • wysokiej jakości diody amerykańskiego producenta, firmy BRIDGELUX,
 • certyfikaty i atesty: TUV, ETL, CE, RoHs,
 • unikalny system chłodzenia gwarantujący bezawaryjne działanie,
 • rozsył światła we wszystkich kierunkach,
 • wyjątkowo krótki czas zwrotu z inwestycji – jeszcze w okresie gwarancyjnym
Panele grzewcze

Ogrzewanie podczerwienią dla firm

Urządzenia wykorzystujące promieniowanie podczerwone do ogrzewania są z powodzeniem stosowane w wielu krajach świata. Do Polski dotarły jednak dość niedawno. Firma MTEcology jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, która oferuje maty oraz panele grzewcze na podczerwień. Poniżej przedstawiamy ofertę dla firm i instytucji zainteresowanych skorzystaniem z tego najnowszego osiągnięcia nanotechnologii w dziedzinie ogrzewnictwa.

Szybka instalacja paneli grzewczych oraz mat

Niewątpliwą korzyścią dla firm jest prosta i szybka instalacja ogrzewania podczerwienią. Panele w zasadzie nie wymagają instalacji, natomiast matę bez większych problemów można zamontować już w jeden dzień. Inną niezaprzeczalną zaletą mat grzewczych Greenie jest fakt, iż są tanie w użytkowaniu. Metr kwadratowy maty pobiera jedynie 220W w ciągu godziny pracy, a aby odpowiednio ogrzać pomieszczenie wystarczy zaledwie 6 godzin pracy maty w ciągu doby. Mata nagrzewa się w ciągu kilkunastu minut dając ciepło równomiernie odczuwane w całym pomieszczeniu. Warto tutaj dodać, że ciepło odczuwalne zawsze jest 2-4°C wyższe niż docelowa temperatura ustawiona na termostacie zatem jest to kolejnym plusem.

Kolejnym idealnym rozwiązaniem do wykorzystania w biurach, lokalach handlowych i firmach są panele grzewcze na podczerwień. Nasza firma realizowała projekt instalacji takich paneli w systemie sufitów podwieszanych typu Armstrong. Panele ze względu na swoje uniwersalne wymiary oraz elegancki wygląd, idealnie wpasowały się w instalacje sufitu podwieszanego tworząc zintegrowany z termostatami system ogrzewania.

Panele: białe aluminium, czarny szklany, lustrzany

Design

Zaletą paneli Greenie jest ich design – można wybrać wśród trzech typów i dostosować wygląd panelu do wystroju wnętrza. Twoja firma może wybierać spośród białej pleksi, na której można nadrukować dowolne zdjęcie lub obraz, czarnego bardzo efektownego szkła oraz wysokiej jakości lustra. Zatem panel grzewczy staje się już nie tylko urządzeniem służącym do ogrzewania, ale także eleganckim wykończeniem każdego pomieszczenia.

Zdrowie

Warto też wspomnieć o korzyściach zdrowotnych jakie może przynieść przebywanie w pomieszczeniach ogrzewanych podczerwienią. Mały udział ciepła konwekcyjnego zapobiega wzbijaniu się kurzu oraz innych cząstek, co jest zbawienne dla osób cierpiących na różne alergie lub astmatyków. Dodatkowo dzięki temu, że promienie podczerwone emitowane przez nasze urządzenia grzewcze absorbowane są przez ściany, sufity i podłogi – zapobiega to powstawaniu wilgoci i rozwojowi pleśni oraz grzybów. Montując ogrzewanie na podczerwień marki Greenie możesz stworzyć sobie i swoim pracownikom przyjazną oraz zdrową atmosferę w miejscu pracy.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@greenie.pl
Lub zadzwoń: (22) 842 22 32

Kontakt »