Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Latarki myśliwskie LED

Znaleziono produktów: 15

Polowania często odbywają się w nocy. W takim wypadku żaden myśliwy nie może obejść się bez wydajnego źródła światła, które umożliwi dalsze łowy. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znaleźć można wydajne latarki myśliwskie LED, które są bardzo przydatne podczas polowań. Wyposażone w specjalnie funkcje dodatkowe umożliwiają między innymi oświetlanie pola widzenia bez płoszenia zwierzyny.

Latarki myśliwskie LED na Leduj.pl

Nasze latarki myśliwskie LED to produkty niezwykle funkcjonalne i o bardzo wysokiej jakości wykonania. Cechują się wydłużonym czasem pracy, który jest szczególnie przydatny podczas długich łowów. Nasze latarki świecą w różnych w barwach, w zależności od tego jaki rodzaj soczewki zastosujemy. Kolor zielony jest niemalże niedostrzegalny przez zwierzęta. Dzięki temu unikniemy ich spłoszenia. Dotyczy to nie tylko polowania, ale również fotografowania zwierząt po zmroku. Zwierzę, tak oświetlone przez nasza latarkę myśliwską LED, może wówczas ukazać nam się w pełnej krasie - bez obaw o jego nagłą ucieczkę. Latarka led z zielonym filtrem umożliwi nam wykonanie zjawiskowych zdjęć.

Wielofunkcyjne latarki myśliwskie LED

Przydatna może okazać się również niebieska barwa świecenia. Latarka led z niebieskim filtrem to sprzęt użytkowany głównie przez policjantów. Ze względu na swoje zastosowania sprawdzić się może również jako ekwipunek myśliwego. Kolor niebieski pozwala nam uwidocznić między innymi ślady krwi. Oznacza to, że posiadając latarkę led z niebieską soczewką zyskujemy latarkę policyjną oraz latarkę myśliwską w jednym. Pomocny podczas łowów okaże się także kolor czerwony. Latarka led z czerwonym filtrem to najlepsze co możemy zapewnić naszym oczom. Czerwone światło pozwala im przyzwyczaić się do ciemności oraz ułatwia czytanie danych np. z mapy. Z pewnością będzie to przydatne podczas ustalania trasy w lesie.