Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Przednie oświetlenie rowerowe LED

Znaleziono produktów: 8

Przednia lampa rowerowa to podstawa bezpiecznej jazdy a jej posiadanie nakazują przepisy ruchu drogowego. Jeśli przez całe lata używaliśmy lampek rowerowych rodem z kiosku ruchu i szybko się nam psuły, to najwyższy czas zainwestować i kupić niezawodną przednią rowerową lampę. Niezależnie od tego, czy jeździmy w mieście, czy po leśnych ostępach z pewnością znajdziemy tu coś dla siebie.

Przednie lampy rowerowe od producentów światowej klasy

Porządna lampa rowerowa nie powinna popsuć się pod wpływem warunków pogodowych, ani w wyniku przypadkowego upuszczenia. Klasa szczelności chroniąca sprzęt przed rozbryzgami wodnymi to standard z którego nie powinniśmy rezygnować. Przednie lampki rowerowe, które mogą wzbudzić zaufanie oferują ponadto duży zasięg, znacznie powyżej 50 metrów i kilka trybów pracy dla lepszego gospodarowania energią ogniwa. Jedynie takie parametry pozwolą nam uprawiać naszą ulubioną formę rekreacji i uniknąć przykrych niespodzianek. Nadszedł czas na przedstawienie propozycji sklepu leduj.pl

Przednie Lampy LED na baterie – propozycje Mactronic i Fenix

Pierwszym produktem polecanym przez nas sklep jest przednia lampa rowerowa na baterie od Fenix. Model BC30 to produkt, który zachwyci nawet najbardziej wymagających cyklistów. Wyposażono ją w podwójny kolimator z dwoma oddzielnymi diodami. To rozwiązanie pozwoliło na zyskanie podwójnej skupionej wiązki światła o zasięgu 170 metrów. Latarka na rower od Fenix posiada aż pięć trybów światła, pozwalając nam samemu decydować o jego natężeniu. Klasa szczelności IPX6 pozwoli nam na przejechanie przez każdy ulewny deszcz, a wytrzymałość pozwoli na upuszczenie jej z wysokości 1 metra bez ryzyka uszkodzenia. Fenix BC30 daje nam możliwość wyboru między zasilaniem bateryjnym a akumulatorowym.

Dla osób poszukujących przystępnej cenowo lampy przedniej do roweru pragniemy przedstawić modele od znanych i sprawdzonych marek: Mactronic i Fenix. Firma Mactronic proponuje nam jeden z nowszych produktów ze swojego portfolio, mianowicie lampę rowerową Mactronic Scream Swojemu nabywcy oferuje ona kompaktowy rozmiar oraz szereg zaskakujących parametrów. Mierząca zaledwie 96mm dysponuje zasięgiem skutecznym wynoszącym aż 200 metrów. Posiada ona pięć praktycznych trybów pracy, które pozwolą dopasować ilość światła do panujących warunków oraz na samodzielne gospodarowanie energią trzech baterii AAA. Dodatkowym trybem światła jest gotowy sygnał S.O.S., który znajdzie doskonałe zastosowanie w awaryjnych sytuacjach. Dzięki szczelność w klasie IP65 lampa na rower od Mactronic nigdy nie ulegnie awarii, czy to na skutek upuszczenia do wody lub w pył zalegający na polnych drogach.

Lampki rowerowe przednie na akumulator – oferta od Mactronic i Fenix

Dla osób zdecydowanie przepadających za akumulatorowymi źródłami światła również mamy coś interesującego. Modelem lampy rowerowej przedniej, który spełni wysokie wymagania bezpieczeństwa i satysfakcji z użytkowania jest Fenix BC21R. Lampa dysponuje zasięgiem wynoszącym 125 metrów, co pozwoli nam na zachowanie doskonałej widoczności po zmroku Z kolei klasa szczelności IPX6 uchroni elektronikę przed opadami atmosferycznymi. Naszą latarkę na akumulator naładujemy przez kabel USB, podłączając ją do laptopa, powerbanku itp. Swojemu nabywcy oferuje ona 5 trybów światła do samodzielnego gospodarowania energią, podwójną wiązkę światła oraz szybki montaż, który pozwoli sprawnie montować i demontować sprzęt z roweru.

Marka Mactronic, z kolei proponuje nam potężną akumulatorową lampę na rower Noise XTR03 wyposażoną w solidny uchwyt. Oprócz wygodnego zasilania akumulatorowego dysponuje zasięgiem skutecznym wynoszącym 140m i aż czterema trybami jasności – w tym możliwość regulowania wiązki światła. O stanie naładowania dołączonego do zestawu akumulatora poinformuje nas wskaźnik energii, a blokada przycisku uchroni nas przed przypadkowym uruchomieniem zdjętej z roweru latarki.

Najlepsze lampy rowerowe przednie LED z oferty hurtowni oświetlenia leduj.pl

Wybierając produkty z asortymentu sklepu leduj.pl mamy gwarancję, że nabędziemy wysokiej jakości oświetlenie LED w postaci lamp rowerowych przednich. Przystępne ceny, dokładne opisy funkcji oraz zastosowań pozwalają na obiektywne zapoznanie się ze wszystkimi modelami i umożliwiają nabycie tej lampy rowerowej na przód, która spełni nasze oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu pod numerem dostępnym w stopce strony oraz do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie na Wołoskiej 16.