Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Sterowniki i ściemniacze LED

Znaleziono produktów: 26

Sterowniki i ściemniacze LED to oferta znacznie poszerzająca zakres zastosowań dla wielu urządzeń oświetlenia LED. Do ich licznych możliwości należą między innymi zdolność zdalnego sterowania, automatyczne włączanie, bądź wyłączanie światła, oraz wiele, wiele innych. Sterowniki i ściemniacze LED będące w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to zaawansowana propozycja dla wymagających.

Sterowniki i ściemniacze LED na Leduj.pl

Sterowniki i ściemniacze sprawiają, że potencjał jaki drzemie w oświetlenie LED może być w pełni wykorzystany. Jak działają sterowniki i ściemniacze LED? Ich obsługa jest bardzo intuicyjna i komfortowa dla użytkownika. Aplikacja tych urządzeń nie stanowi większych trudności i nie wymaga ingerowania w istniejącą już instalację elektryczną. Natomiast zastosowania jakie oferują te funkcjonalne urządzenia są bardzo szerokie. Dzięki ściemniaczom mamy możliwość włączania i wyłączania taśmy, a takżę sterowania natężeniem światła. Mamy też możliwość wybrać różne programy świecenia jak np. migotanie, ściemnianie lub płynne przechodzenie kolorów albo wybrać jeden kolor świecenia. Pilot, w przypadku radiowego ściemniacza, ma daleki zasięg działania. Warto pamiętać, że ściemniacze służą do sterowania taśmami białymi.

Sterowniki i ściemniacze - inteligentne sterowanie LED

W taśmach wielokolorowych (RGB) możemy w łatwy i płynny sposób zmieniać kolory dzięki zastosowaniu specjalnego sterownika radiowego lub na podczerwień. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl posiadamy również Serię I. Posiada ona dotykowy ściemniacz pozwalający na sterowanie taśmą LED. Umożliwia włączanie, wyłączanie oraz ściemnianie taśmy, a dzięki wbudowanej pamięci potrafi zapamiętywać ostatnie wybrane przez Was ustawienie. Sterowniki występują w kilku ustawieniach w zależności od możliwości programowania taśmy, rodzaju komunikacji (podczerwień, fale radiowe), czy obsługiwania mocy. Istnieje także wariant umożliwiający sterowanie taśmą za pomocą muzyki. W ofercie hurtowni internetowej Leduj.pl możecie znaleźć najnowocześniejsze produkty wykorzystujące energooszczędną i wydajną technologię LED. Z myślą o Waszym komforcie staramy się być na bieżąco i cały czas uzupełniamy nasz asortyment.