Lampy LED Ares

Znaleziono produktów: 36
Ares

Włoska marka, która w sektorze oświetlenia zewnętrznego namieszała już kilka lat temu. Firma Ares swój początek datuje na rok 1994. Jest kontynuacją firmy działającej w branży oświetlenia zewnętrznego już od ponad dekady. Ares oferuje innowacyjne, wysokiej jakości i wyrafinowane produkty oświetleniowe, wytwarzane ze szlachetnych materiałów, do których należy aluminium, stal nierdzewna i szkło. Lampy zewnętrzne Ares charakteryzują się wysoką wydajnością, zmniejszonym zużyciem energii i stałym naciskiem na ochronę środowiska. Od 2015 roku Ares wchodzi w skład uznanej grupy Flos, dzięki czemu obie marki dzięki swojemu doświadczeniu czerpią obopólne korzyści.

Ares - innowacyjne oświetlenie zewnętrzne

Marka doskonali się w swojej branży, by osiągać perfekcjonizm. Zainteresowanie oświetleniem LED, które trwa już od ponad 10 lat (już w 2009 r. Ares wypuszcza serię opartą na tej technologii) pozwala na tworzenie zupełnie innowacyjnych projektów, które jeszcze lepiej spełniają rosnące wymagania odbiorców. Zmniejszone zużycie energii, duża wydajność oraz fakt, że lampy LED są przyjazne środowisku, doskonale wpisało się w filozofię marki. Ares tworzy znane i doceniane na świecie lampy zewnętrzne - począwszy od projektowania, poprzez umiejętne połączenie otaczającego krajobrazu z konstrukcją oświetlenia oraz użyciem najlepszych komponentów.

Oświetlenie Ares - lampy zewnętrzne o licznych zastosowaniach

Ares specjalizuje się w lampach zewnętrznych, dzięki czemu może dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty. Nie tylko szerokie możliwości wyboru oświetlenia na zewnątrz świadczą o pozycji marki. Doskonałe przygotowanie i stosowanie funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że lampy zewnętrzne Ares cieszą się taką renomą. Są to zarówno oprawy wpuszczane w ziemię, w ściany, jak i w sufit lub o łączonych zastosowaniach. Lampy dekoracyjne, które świetnie prezentują się w ogrodach, znaleźć można w rozmaitych kolorach. Marka Ares jako doświadczony dostawca rozwiązań do oświetlenia na zewnątrz oferuje liczne rozwiązania, które pomogą w estetyczny sposób oświetlić otoczenie.

Specjalistyczne lampy podwodne - seria Marina Aqua Ares

Lampy podwodne Ares udowadniają, że firma doskonale zna się na tworzeniu oświetlenia. Lampy o zastosowaniach specjalistycznych muszą spełniać dużo więcej norm i odpowiadać na realne potrzeby. Nie ma tu mowy o półśrodkach, najwyższa jakość serii Marina Aqua to przede wszystkim wysoka klasa szczelności - IP68. Klasa izolacji - III oraz zgodność z normami EN60598-1 sprawiają, że lampy podwodne doskonale spełniają swoje zadanie. Fachowość i wiedza wykorzystana przez markę Ares zaowocowała funkcjonalną i estetyczną serią, która znajduje liczne zastosowania. Może stanowić oświetlenie oczka wodnego, fontanny lub zostać zastosowana w miejscach komercyjnych jak np. hotele.