Taśmy LED High CRI

Znaleziono produktów: 4

Technologia LED to optymalne rozwiązanie, które zapewnia wysoką wydajność i niezwykłą temperaturę barwową. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl możecie zapoznać się ze specjalnie wyselekcjonowaną przez nas ofertą tego rodzaju oświetlenia. Jedną z naszych propozycji są taśmy LED High CRI, które odznaczają się bardzo wysokim współczynnikiem oddawania naturalnych barw.

Taśmy LED High CRI na Leduj.pl

Taśmy LED High CRI to bardzo atrakcyjny produkt będący w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl. To co wyróżnia te taśmy ledowe to bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw. Wszystko dzięki zastosowaniu specjalnej diody, która umożliwia takie imponujące osiągi. Wiązka świetlna padająca na przedmioty oświetla je w taki sposób, że nasze oczy widzą ich naturalny kształt i wygląd.

Wydajne taśmy LED High CRIl

Jest to tak dokładne światło jak niemalże słoneczne, które najlepiej oddaje barwy. Taśmy LED High CRI posiadamy w pięciometrowych rolkach. Specjalnie dla Was przygotowujemy je z dokładnością do 1 metra - ilość sztuk zamówionych w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl oznacza ilość metrów, które chcesz kupić. Przykładowo - zamawiając 8m taśmy otrzymasz rolkę 5m oraz odcinek 3m.