Liniowe oświetlenie LED Linea Pro - pod wymiar

Znaleziono produktów: 31

Oświetlenie liniowe LED Linea Pro to wybór idealny dla wszystkich, którzy potrzebują dostosować rodzaj lamp do pomieszczenia. Produkty Linea Pro są wykonywane z najwyższej jakości materiałów takich jak aluminium. Dzięki mnogości rozmiarów komponentów łatwo jest zaimplementować oświetlenie LED, które będzie idealnie trafiało w potrzebny wymiar.

Oświetlenie liniowe LED na wymiar – Greenie Linea Pro

Lampy liniowe są zaopatrzone w matowe osłony, które dobrze rozpraszają światło. Daje to przyjemny efekt, który wprawia w dobry nastrój – lampa nie atakuje mocnym, punktowym światłem jak oczka i plafony LED. Linie świetlne skutecznie prowadzą wewnątrz budynku, a dodatkowo są proste i eleganckie. Wybór opcji Linea Pro to dodatkowa możliwość – łączenie lamp nie tworzy widocznych przerw. Możemy więc do woli przedłużać linię świetlną bez zmartwienia o brzydki efekt. Lampy liniowe LED Linea Pro występują w opcjach zwieszanych oraz wpuszczanych w sufit

Liniowe oświetlenie LED na wymiar Linea Pro na Leduj.pl

Liniowe oświetlenie LED Pro to nowoczesny, kompletny system oświetlenia pozwalający na realizację nawet bardzo zaawansowanych pomysłów architektonicznych. Umożliwiają montaż systemu oświetlenia podtynkowy, natynkowy oraz podwieszany z płynnymi przejściami z jednego w drugi. Także możliwe płynne przejście oświetlenia z sufitu na ściany - nawet pod kątem. Liniowe oświetlenie LED Pro znajdujące się w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to mnogość zastosowań i wielofunkcyjność.

.