Lampy uliczne LED

Znaleziono produktów: 44
Lampy uliczne

Oprawy uliczne LED to idealna alternatywa dla lamp, które korzystają z żarówek sodowych oraz metalohalogenowych. Oprawa LED dzięki zastosowaniu diod stworzonym przez najlepszych producentów gwarantuje bezawaryjną pracę przez bardzo długi czas.

Technologia LED – ochrona środowiska

Warto przypomnieć, że technologia ledowa jest bardzo ekologiczna. To rozwiązanie, które jest związane z ochroną środowiska. W porównaniu do klasycznych żarówek poprzedniej generacji, oprawy uliczne LED pozwalają zaoszczędzić kilkadziesiąt procent energii. Idealnie nadają się do oświetlenia dróg, ulic, terenów otwartych (mosty, place, parkingi). Są świetne też do tego, by oświetlić tereny rekreacyjne czy magazynowe. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów pomaga w odprowadzaniu ciepła. Oprawy uliczne można montować na wysięgniku poziomym lub na pionowym słupie.

Dodatkowe opcje

W ofercie sklepu Leduj.pl znajdziesz najwyższej jakości oprawy uliczne LED, które z całą pewnością rozjaśnią otoczenie wokół. Wszelkie akcesoria potrzebne do montażu ledowych opraw ulicznych również dostępne są w naszej ofercie.