Akcesoria do taśm LED

Znaleziono produktów: 79

Akcesoria do taśm LED, znajdujące się w ofercie hurtowni internetowej Leduj.pl, pozwolą Wam prawidłowo skonstruować bezpieczną instalację LED. Będzie ona działała bez zarzutu w oparciu o wykorzystanie takich produktów takich jak np. taśmy, bądź listwy. Ponadto urządzenia znajdujące się na Leduj.pl mają uniwersalne wymiary i wtyczki, dzięki czemu pasują do wszystkich modeli oświetlenia LED dostępnych na polskim rynku.

Akcesoria do taśm LED na Leduj.pl

Oświetlenie LED stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Listwy, taśmy czy moduły można instalować niemal na każdej powierzchni, tworząc w ten sposób wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Urządzenia z diodami LED mają oczywiście zastosowanie nie tylko jako elementy poprawiające estetykę wnętrz – ich podstawową funkcją jest emitowanie jasnego, intensywnego światła, które ułatwia poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności. Aby jednak oświetlenie LED mogło działać prawidłowo, potrzebuje najczęściej kilku dodatków. Podstawowe akcesoria do taśm ledowych, które posiadamy na Leduj.pl, to szybkozłącza oraz kable zasilające. Wszystkie produkty w naszym sklepie to urządzenia wysokiej jakości, posiadające wymagane certyfikaty i objęte gwarancją.

Poszerz możliwości Twojego oświetlenia LED

Szybkozłącza są niewielkimi elementami, które pozwalają na połączenie ze sobą poszczególnych elementów instalacji. Sprawdzają się przede wszystkim w przypadku taśm LED, które sprzedawane są na metry i aby móc je idealnie dopasować do wymiarów pomieszczenia, trzeba je czasami łączyć ze sobą. Konstrukcja szybkozłączy pozwala na połączenie poszczególnych elementów ze sobą bez konieczności lutowania czy wykonywania innych skomplikowanych czynności. Wymiary szybkozłącza zostały dobrane tak, aby zamocowana taśma nie wysuwała się i zawsze pozostawała na swoim miejscu. Kable zasilające to również ważna część akcesoriów do taśm LED, które pozwalają na dopasowanie napięcia prądu do wymagań taśmy LED. Kable posiadają standardowe wtyczki oraz stabilizatory, które zapewniają taśmie dopływ prądu o odpowiednim napięciu. Długość kabla – 50 metrów – ułatwia podłączanie zasilania w trudno dostępnych miejscach. Stabilizatory są wodoodporne, więc można je podłączać na zewnątrz.