Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW I DOSTAW

 

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego Leduj.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma.

 


Bezpieczeństwo dostaw

Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa produktom zakupionym w naszym sklepie internetowym, wszystkie przesyłki wysyłamy do Państwa przy współpracy z renomowaną firmą kurierską GLS.


   
Gwarantowane bezpieczeństwo płatności online

Płatnosci online to szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa w naszym sklepie, współpracujemy z PayPal i Payu, największymi i najbardziej doświadczonymi firmami dostarczającymi szybkie i bezpieczneh metody zapłaty za towary w Internecie.

płatności payuBezpieczeństwo szyfrowania danych - leduj.pl

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Państwa dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie. Szyfrowaniem objęte są dane osobowe przekazywane nam podczas składania zamówienia oraz zakładania konta w naszym sklepie.

szyfrowanie strony certyfikatem SSL