Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

GWARANCJA JAKOŚCI I PARAMETRÓW

Jako dystrybutor marki Greenie oraz firma, która tę markę współtworzy, sprzedajemy jedynie sprawdzone źródła światła LED, na które udzielamy minimum 2 letniej gwarancji. Wiele ze sprzedawanych przez nas produktów ma jednak 3, a nawet 5 lat gwarancji!

 
Niezależne testy i pomiary
Niemal wszystkie sprzedawane na leduj.pl produkty zostały poddane dokładnym testom przed wprowadzeniem do oferty. Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych dokonujemy testów niezależnych od producenta. Wszystko to po to, aby potwierdzić jakość oferowanych produktów.


 
Gwarancja jakości
Ze względu na fakt, że nasze produkty przed wprowadzeniem do oferty są testowane - podawane przez nas parametry są rzeczywistymi, nienaciąganymi wartościami. Odróżnia to leduj.pl od wielu konkurencyjnych sklepów, w których mogą się Państwo spotkać z zawyżonymi parametrami świetlnymi
. Dodatkowo oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty CE, RoHS oraz TUV.

 
3-5 lat gwarancji
Niektóre z produktów w naszej ofercie (takie jak lampy przemysłowe, naświetlacze, świetlówki) posiadają 3 letni okres gwarancji. Wynika to z faktu, że są to źródła światła wykonane specjalnie pod wytyczne naszej firmy oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Wbudowane w nich diody LED są bardzo wydajne, dlatego też na takie produkty możemy zaoferować 3 lata gwarancji. Często istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat.