Lampy LED do hodowli i uprawy

Znaleziono produktów: 26
Do hodowli i uprawy

Lampy przemysłowe do hodowli i uprawy to skuteczne rozwiązanie dla rolników. Działanie technologii LED w lampach hodowlanych zwiększa zarówno efektywność pól uprawnych, jak i hodowli. W ofercie posiadamy lampy do uprawy bydła, lampy do kurników i oświetlenie dla trzody chlewnej. Odpowiednio dobrana wiązka światła potrafi pozytywnie wpłynąć na nastrój zwierząt, ich masę i produkcję jaj. Z kolei lampy do upraw przyspieszają wzrost roślin. Kategoria mieści w sobie zarówno lampy, jak i elementy uzupełniające - nowoczesny komputer do sterowania i kable dostępne w wielu długościach. 

Lampa do uprawy pomidorów TomatoBooster

Lampy TomatoBooster są dedykowane do oświetlenia upraw pomidora w szklarniach przemysłowych. Lampa sprzyja utrzymaniu ciągłości upraw w całym cyklu rocznym i przyspiesza produkcję rozsady. Średnie zwiększenie plonów w wadze zbioru sięga nawet do 36,8%. Lampy gwarantują więc wzrost zysków z uprawy.

GrowBooster - profesjonalne lampy do hodowli

Lampy GrowBooster są stworzone z myślą o hodowli trzody chlewnej oraz hodowli niosek. Strumień światła zapewnia przyrost masy ciała świń od 3% do 5% oraz korzystnie wpływa na zdrowie zwierząt, uspokajając je. Grow Booster do hodowli niosek ogranicza problem kanibalizmu w stadzie oraz minimalizuje stres. W rezultacie kury znoszą więcej jaj, a oszczędność energii wzrasta. Atutem lamp z serii Grow jest możliwość sterowania za pomocą specjalnego komputera.

Szybki wzrost roślin z reflektorem Greenie Flora

Reflektor Greenie Flora emituje światło fotosyntetycznie aktywne - 62 umol/s (sprawność 2,1 umol/J), na które rośliny reagują naturalnie, przez co ich uprawa przebiega korzystnie w zamkniętych pomieszczeniach. Wydajne działanie zapewniają energooszczędne diody COB FullSpectrum Philips 30W.