Żarówki G4 LED

Znaleziono produktów: 3

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości żarówki z gwintem G4. Ceramiczna obudowa eliminuje powszechny w przypadku standardowych źródeł światła problem nagrzewania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji, możliwe jest dopasowanie żarówki do charakteru, przeznaczenia oraz wyglądu pomieszczenia.

Żarówki G4 LED w hurtowni internetowej Leduj.pl

Hurtownia internetowa Leduj.pl posiada bogaty asortyment specjalnie wyselekcjonowanych produktów z zakresu oświetlenia LED, które cechują się najwyższą jakością i wydajnością. Do takich należą żarówki G4 LED będące częścią naszej propozycji. Przy wyborze żarówek istotny jest odpowiedni dobór temperatury barwowej. Pozwala on na wykreowanie pożądanego nastroju, który będzie sprzyjał pracy lub odpoczynkowi - w zależności od wybranej barwy naszego oświetlenia LED. Z troską o Wasze indywidualne preferencje, posiadamy także różne warianty mocy (W), jasności (lm), wydajności świetlnej (lm/W), czy ilości diod oraz wymiarów.

Wydajne żarówki G4 LED

Żarówki G4 są świetnym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Z uwagi na swoją kompaktową budowę mogą być montowane w miejscach, gdzie nie można pozwolić sobie na montaż oświetlenia o większych gabarytach. Przy tym oferują światło o optymalnej jasności, co pozwala na skuteczne oświetlania różnych powierzchni. Stanowią popularne wyjście jako źródło światła w przypadku małych przestrzeni takich jak np. blaty, półki i wiele innych. Do licznych zalet tego rozwiązania należy dodać niski pobór mocy, co w połączeniu z energooszczędnością technologii LED daje niemalże znikome koszta eksploatacji.