Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek. Dowiedz się więcej »

Załóż konto b2b

Maty grzewcze na podczerwień

Znaleziono produktów: 13

Maty grzewcze dostępne w naszej ofercie wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki, są przyjazne środowisku i w 100% bezpieczne dla zdrowia. Ogrzewanie podczerwienią sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych.

Mata grzewcza, a klasyczne ogrzewanie

W tradycyjnych systemach grzewczych istnieje zjawisko konwekcji. Ta polega na tym, że powietrze pod sufitem jest cieplejsze niż przy podłodze. W ogrzewaniu podczerwienią unikamy tego zjawiska, a dodatkowo promienie odbijają się od różnych obiektów dzięki czemu równomiernie i szybko ogrzewają pomieszczenie. Ogrzewamy nie powietrze, a bezpośrednio podłogę, ściany oraz sufit. Maty grzewcze Greenie są bardzo wydajne, a ich koszty instalacji i utrzymania nieporównywalnie niższe od innych systemów.

Szybko i łatwo

Ważna jest też kwestia montażu – ta jest bardzo prosta i intuicyjna. W ciągu jednego dnia można położyć izolację, matę i podłączyć ją do instalacji elektrycznej i kontrolerów. W innych systemach montaż może potrwać nawet kilka tygodni. W razie potrzeby można ustawić inną temperaturę dla różnych pomieszczeń w budynku. Elektryczne maty grzewcze to w pełni bezpieczny produkt, dopuszczony niezbędnymi certyfikatami do instalacji w pomieszczeniach wilgotnych jak łazienki, również pod natryskami bezbrodzikowymi.