Lampy LED do hodowli bydła

Znaleziono produktów: 1
Lampy do hodowli bydła

Lampy LED do hodowli bydła pozwalają znacznie zwiększyć efektywność hodowli, emitując strumień światła o aktywnym działaniu. Lampy do hodowli bydła poprawiają zdrowie zwierząt i dbają o prawidłowy wzrost masy ich ciała. Lampy do hodowli krów to skuteczny sposób na zwiększenie zysków gospodarstwa. Oświetlenie bydła z lampami LED to także mniejsze zużycie energii elektrycznej skutkujące wzrostem oszczędności.

Lampy do hodowli krów - lepsze zdrowie zwierząt hodowlanych

Lampy hodowlane pozytywnie wpływają zarówno na zdrowie fizyczne, jak i zdrowie psychiczne zwierząt. Oświetlenie obory sprawia, że krowy stają się zdrowsze o bardziej płodne. Oświetlenie dla krów sprawia, że zwierzęta mają także lepszą kondycję psychiczną.

Lampy do obory - korzyści

Oświetlenie do bydła w technologii LED pozwala więcej zaoszczędzić, od 60% do nawet 80%. Z oświetleniem do hodowli także więcej zyskasz. Po zastosowaniu lamp polepszeniu ulega przyrost masy ciała krów, od 3% do 5% zwiększając wartość Twojego stada.

Wygodne sterowanie lamp

Lampy do hodowli krów Greenie można dogodnie sterować za pomocą kontrolera LED. Umożliwia on ustawienie stopnia ściemniania oświetlenia. Istnieje również opcja personalizacji ściemniania lamp, bez użycia kontrolera.