Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Lampy Belid

Znaleziono produktów: 27
Belid

Belid to skandynawska marka oświetleniowa powstała w 1969 roku. Początkowo skoncentrowana była na obróbce metalu. Wiedza o tym, jak wykorzystywać metal i co można osiągnąć z jego udziałem, zdecydowanie przydatna jest do dziś. Od początku marka Belid stawia sobie za cel następujące założenia: Design - Production - Quality. Jest im wierna po dziś dzień, dzięki czemu lampy Belid są cenione i rozpoznawalne w wielu krajach. Szwedzkie lampy z miejscowości Varberg, z zachodniego wybrzeża Szwecji oddają skandynawskiego ducha. Mimo iż Belid rozpoczynając swoją produkcję, skupiał się na oświetleniu tradycyjnym, dziś stawia na ekologiczne i energooszczędne oświetlenie LED. W ofercie lamp Belid znajdziemy oświetlenie do domu oraz miejsc komercyjnych.

Lampy Belid - jakość i funkcjonalność

Marka Belid od dekad oferuje najwyższej jakości oprawy oświetleniowe. Bezkompromisowe podejście do spraw jakości skutkuje tym, że od początku Belid oferuje lampy, którym można zaufać. Funkcjonalne rozwiązania, innowacyjne pomysły, optymalny dobór materiałów pozwala tworzyć marce Belid oświetlenie, które sprawdzi się w każdym środowisku. Zintegrowany proces produkcji pozwala na kontrolę na każdym etapie tworzenia lamp. Od projektowania po szycie, lakierowanie czy montaż firma sprawuje kontrolę nad jakością swoich produktów.

Lampy do biura, szkoły, handlu - Belid to możliwość wyboru

Tworząc lampy od lat Belid doskonale zdaje sobie sprawę, że oświetlenie musi być dobrze dobrane, by spełniało swoją funkcję. Ponadczasowy design pozwala umieścić lampy Belid w różnorodnym środowisku. Współpraca z odbiorcami i wsłuchiwanie się w ich potrzeby pozwala reagować na zmieniające się trendy i potrzeby. Lampy Belid znajdą zastosowanie w każdym projekcie. Są to rozwiązania dla biura i biznesu, lampy do placówek publicznych oraz wszelkich instytucji użyteczności publicznych.

Lampy Belid - indywidualne rozwiązania dla domu

Oryginalne lampy wiszące Belid to mistrzostwo współczesnego designu. Zachwycają formą i doskonale uzupełniają domowe wnętrza. Wśród lamp Belid odkryjemy skandynawskie inspiracje, modele inspirowane surową, szwedzką przyrodą. Zarówno nowoczesne wnętrza, minimalistyczne przestrzenie, jak i bardziej klasyczne aranżacje mogą być uzupełnione lampami Belid. Wśród szerokiej oferty znajdziemy bowiem lampy Belid dopasowane do różnych stylów.