Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Oświetlenie do żywności LED

Znaleziono produktów: 1
Do żywności

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl dokładamy wszelkich starań, żeby oferowane przez nas produkty były na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotne jest dla prowadzonych przez Was przedsiębiorstw wydajne źródło światła, które podkreśli walory asortymentu wystawione na oczy klienta. Dlatego szczególną uwagę zwróciliśmy na przygotowanie dla Was propozycji oświetlenia do żywności LED. Te specjalistyczne świetlówki do mięs pozwolą na atrakcyjniejszy odbiór przez konsumenta wyglądu wędlin, podudzi i innych produktów spożywczych.

Oświetlenie do żywności LED na Leduj.pl

Technologia LED zapewnia niespotykaną dotąd energooszczędność. Z uwagi na to i inne liczne zalety jest bardzo powszechnie używane w wielu typach pomieszczeń. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl możecie zapoznać się z propozycją oświetlenia LED do żywności. Jest to gama wyselekcjonowanych produktów cechujących się niezwykłą wydajnością. Jak działa oświetlenie do żywności LED? Światło jakie emituje wpływa pozytywnie na postrzeganie przez ludzkie oko oświetlanych przedmiotów. Dzięki takiemu oświetleniu dostrzegamy wszelkie walory, pełniej widzimy kształty i kolorystykę. Wpływa to korzystnie na nasze decyzje o zakupie danej rzeczy. W ten sam sposób LED działa w stosunku do żywności, mięs, bądź ryb.

Wydajne i energooszczędne oświetlenie LED do owoców, warzyw i mięs

Oświetlenie do żywności to rewelacyjne rozwiązanie. W wypadku eksponowania warzyw i owoców warto zastosować profesjonalne oświetlenie dla żywności. Odpowiednia temperatura barwowa do tego typu asortymentu to ok. 4000k. W takim świetle wasze warzywa i owoce nabiorą blasku świeżości, a ich kształty zostaną podkreślone jak nigdy wcześniej. Do eksponowania produktów mięsnych należy zastosować barwę ciepłą białą, która sprawi, że mięso wyda się czerwieńsze, a barwy będą lepiej nasycone. Wreszcie do eksponowania nabiałów takich jak sery różnych gatunków i rodzajów idealnie nadaje się barwa 6500K – czyli zimna biała, która idealnie podkreśla odcienie białego, beżu i żółci. Tego typu oprawę można zastosować również do eksponowania ubrań. Energooszczędne oświetlenie do żywności LED pozwala na uzyskanie zróżnicowanych odcieni barw światła, między innymi białą, naturalną, bądź zimną.