Żarówki E14 LED

Znaleziono produktów: 9

Żarówki E14 LED to doskonały przykład na to, jak można umiejętnie połączyć klasyczne wzornictwo z nowoczesną technologią. Żarówka Greenie LED E14 ma podłużny kształt przypominający płomień świecy. Taki wygląd sprawia, że bardzo efektownie prezentują się w tradycyjnym oświetleniu – żyrandolach i kinkietach.

Żarówki E14 LED

Żarówki świeczkowe posiadają najczęściej matowe osłony, dzięki którym emitowane światło jest łagodne i przyjazne dla oczu. Tam, gdzie potrzebne jest silne źródło światła, można zamontować żarówki ledowe LED E14 z przezroczystymi osłonami o największych dostępnych mocach. Odpowiednio zaprojektowany kształt żarówek sprawia, że emitują one światło rozchodzące się równomiernie na wszystkie strony. W niektórych modelach żarówek świeczkowych LED E14 pojawiają się ozdobne oprawy w kolorze złota lub srebra. Dzięki temu takie żarówki wyglądają niezwykle elegancko i doskonale pasują do reprezentacyjnych wnętrz. Żarówki, które oferujemy w tej kategorii naszego sklepu, posiadają gwinty pasujące do popularnych rodzajów mocowań w lampach i żyrandolach. Dokładne zdjęcia znajdujące się na stronie każdego produktu pozwolą upewnić się, czy dany model żarówki będzie odpowiedni do montażu w domowym lub biurowym oświetleniu.

Żarówki E14 LED - klasyczny wygląd i nowoczesne rozwiązania

Mimo klasycznego wyglądu, każda z żarówek świeczkowych LED E14 jest doskonałym przykładem zastosowania nowoczesnej technologii. Pod szklaną osłonką o tradycyjnym kształcie kryją się wysokiej jakości diody LED, które emitują jasne i intensywne światło, nie powodując przy tym strat ciepła i energii. Technologia LED to energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie. Żarówki tego typu potrzebują do działania kilkakrotnie mniejszej mocy niż żarówki tradycyjne. Emitują także nieporównywalnie mniej dwutlenku węgla oraz promieniowania ultrafioletowego. Żarówki świecą pełnym światłem zaraz po włączeniu i nie potrzebują czasu na rozgrzanie, tak jak miało to miejsce w starszych modelach. W naszej ofercie znajdują się modele emitujące zarówno naturalne, ciepłe, jak i zimne światło.