Latarki LED Streamlight

Znaleziono produktów: 11
Streamlight

Streamlight to jeden z potentatów na rynku oświetlenia LED w Ameryce i na całym świecie. Od lat marka ta oferuje latarki na najwyższym poziomie. Jeżeli miałeś kiedykolwiek problemy z odpowiednią jasnością światła to możesz już o tym zapomnieć. Wyobraź sobie, że Streamlight wyprodukował reflektor, którego zasięg wynosił ponad 1,5 kilometra a jego moc była nawet 50 razy większa niż przednie światła auta. Jeśli zatem doskwierają Ci jakieś ciemnośći to wybierz latarki Streamlight i wszystko stanie się jasne!

  1. Szperacz Streamlight Waypoint 300

    Szperacz Streamlight Waypoint 300

    1 105,00 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Akumulator Li-ion, EAN: 80926449213, Liczba lumenów: 1000, Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała ciepła, Kod Produktu: L-44921, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 87, Zasięg światła: 1039

Streamlight i wszystko jasne

Marka Streamlight powstała w roku 1973 w USA. Jest to przedsiębiorstwo mogące poszczycić się przebywaniem w ścisłej elicie od dziesięcioleci! Przez lata Streamlight zaopatrywał miliony konsumentów z USA i całego świata latarkami świetnej jakości. Obecnie marka oferuje przenośne oświetlenie LED różnego rodzaju, od taktycznego na broń, po takie ze zwykłym zastosowaniem. Streamlight ma swoją siedzibę w Eaglevillle, USA.

Latarki LED marki Streamlight posiadają funkcję STROBo

W ofercie Streamlight znajdują się latarki LED przeznaczone dla różnych grup zawodowych. Sprzęt cieszy się popularnością i opinią świadcząca o niezwykłej praktyczności. Dowodem na to jest zastosowanie w latarkach bardzo korzystnej funkcji STROBO. Pozwala ona na wiele zastosowań. Między innymi przy jej użyciu możemy odgonić się od dzikiego zwierzęcia bądź agresywnego napastnika. STROBO ma bowiem właściwości oślepiające.