Lampy liniowe LED LHS

Znaleziono produktów: 2

Lampy liniowe LHS to rodzaj oświetlenia LED, które jest niezwykle przydatne w miejscach, w których nie chcemy stosować standardowego oświetlenia. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl oferujemy szeroki wybór mocnego i praktycznie zaprojektowanego oświetlenia do przemysłu. Lampy liniowe LHS cechują się wielością rozwiązań montażowych - można je podwieszać, wpuszczać w sufit, czy też montować bezpośrednio na pożądanej powierzchni.

Lampy liniowe LHS na Leduj.pl

Oświetlenie liniowe LHS w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to oferta niezwykle atrakcyjna na zastosowanie w pomieszczeniach różnego typu. Te świetlówki do przemysłu są doskonale zaprojektowane, nie tylko z troską o ergonomiczność, lecz także o środowisko i ekologię.

Lampy liniowe LHS są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i warunków pracy. Montaż jest bardzo praktyczny - można jest wpuszczać w sufit, podwieszać na specjalnych linkach, bądź montować bezpośrednio na powierzchni. Wyróżniają je wysoka wydajność przy niskim poborze energii, szeroki kąt padania strumienia świetlnego oraz uniwersalność. Co więcej, dostępne są także modele z dotykowymi włącznikami, które można montować bezpośrednio do szafek, mebli, witryn, regałów sklepowych czy gablot.

Lampy liniowe LHS - dla kogo?

Lampy liniowe LHS są niezwykle przydatne w miejscach, w których nie chcemy stosować standardowego oświetlenia lub oczek świetlnych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mocnego i wspaniale zaprojektowanego oświetlenia liniowego – te, które można podwieszać, wpuszczać w sufit lub montować bezpośrednio na pożądanej powierzchni. Z pewnością przydadzą się więc np. właścicielom sklepów, którzy w korzystny sposób chcieliby wyeksponować proponowane produkty.