Prostokątne wpusty schodowe LED

Znaleziono produktów: 22

Oświetlenie schodowe pełni wiele ról. Jest nie tylko doskonałą opcją dekoracyjną, ale ma także duży wpływ na bezpieczeństwo korzystania ze schodów. Zmniejsza ryzyko potknięcia i ułatwia korzystanie ze stopni w nocy. Zamiast włączać oświetlenie sufitowe, wystarczy skorzystać z wpustów schodowych, które oświetlą nam drogę bez budzenia pozostałych domowników.

Wybierz prostokątne oprawy schodowe na Leduj.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy najwyższej jakości lampy ledowe tylko renomowanych marek. Wśród modeli o prostokątnym kształcie wyróżniliśmy model Rumba od polskiego producenta SkoffBardzo delikatna forma w zestawieniu z rozproszonym światłem daje subtelny i delikatny efekt. Oprawy sprawdzają się jako oświetlenie schodów, podstopnic i cokołów meblowych.

Lampa ledowa występuje w dwóch klasach szczelności: IP20 oraz IP66. W zależności od tego, czy chcemy zamontować ją wewnątrz, czy na zewnątrz mamy do wyboru powyższe opcje. Aluminium i wysokiej klasy tworzywo sztuczne zapewniają trwałość i wytrzymałość opraw przez lata. Rumba dostępna jest w trzech barwach świecenia: zimnej białej (6000 – 6500 K), ciepłej białej (3800 – 4250 K) oraz niebieskiej (B). Dodatkową zaletą jest bardzo prosty montaż, który odbywa się za pomocą kleju lub dwustronnej taśmy przylepnej. Lampa ledowa posiada zgodność z dyrektywą CE oraz wymaganiami RoHS. Oprócz tego jest kompatybilna z systemami inteligentnego domu.

Duży wybór prostokątnych wpustów schodowych

Nowodvorski zaproponował aluminiową lampę Shire wyposażoną w diodę Cree. Model posiada wysoką klasę szczelności z certyfikatem IP65. Światło kierunkowe będzie idealne na zewnątrz i znajdzie zastosowanie na fasadach budynków. Sprawdzi się również w korytarzach, biurach i jako oświetlenie schodowe. Shire wyróżnia się na tle innych lamp swoim nietuzinkowym, nowoczesnym wyglądem. Budowa lampy tworzy wrażenie gry światła i cenia. W naszym sklepie oferujemy produkt w kolorze srebrnym i grafitowym. Obydwie wersje prezentują się bardzo elegancko. Lampę ledową Shire mocuje się w ścianie.

Kolejna świetna propozycja od Nowodvorskiego to elewacyjna oprawa ledowa Ina. Wykonana z aluminium i szkła efektownie oświetli np. ścieżkę. Wysoka klasa ochrony przed czynnikami atmosferycznymi (IP65) pozwoli na użycie Iny w charakterze oświetlenia ogrodowego. Kinkiet wpuszczany perfekcyjnie oświetli schody i stanie się niezastąpionym elementem ozdobnym. Co jeszcze przemawia na korzyść lampy ledowej Ina, to bardzo atrakcyjna cena.