Źródła światła LED marki Abigali

Znaleziono produktów: 4
Abigali

Żarówki ozdobne marki Abigali to wyjątkowe źródła światła LED, które wyróżnia wysoka wydajność, niska moc i energooszczędność, a jednocześnie stylowy wygląd. Żarówki dekoracyjne LED Abigali E27 to żarówki ozdobne utrzymane w klimacie retro. Niedrogie żarówki designerskie z gwintem Edisona od marki Abigali emitują światło białe ciepłe, co sprawia, że to idealny wybór jako oświetlenie dekoracyjne do domu czy biura.

Żarówka LED Abigali filament - co to znaczy?

Żarówki LED filamentowe to rodzaj żarówek, które łączą zalety wykorzystania energooszczędnych diod elektroluminescencyjnych, tradycyjnego kształtu żarówek ledowych i wyjątkowego wyglądu. Żarówki dekoracyjne Abigali działają na zasadzie emisji światła przez długie druciki ledowe, które przypominają dawne żarniki. Dzięki temu stanowią eleganckie rozwiązanie do lamp, gdzie wygląd źródła światła ma wpływ na odbiór całości.

Żarówki LED Abigali - ozdobne źródła światła

Żarówka dekoracyjna LED Abigali to idealny wybór dla miłośników innowacyjnych rozwiązań, które są funkcjonalne, praktyczne, a jednocześnie bardzo stylowe. Designerskie żarówki to nowoczesne spojrzenie na oświetlenie domowe. Filamenty posiadają wszystkie zalety energooszczędnego oświetlenia LED, ale wyglądają bardziej elegancko.