Lampy LED do hodowli trzody chlewnej

Znaleziono produktów: 2
Lampy do hodowli trzody chlewnej

Energooszczędne lampy dla trzody chlewnej to funkcjonalne oświetlenie dla rolników. Lampy LED do hodowli świń poprawiają kondycję zwierząt, ich zdrowie fizyczne oraz sprawiają, że są spokojniejsze. Lampy hodowlane dla świń pomagają zwierzętom przybrać masę, dzięki czemu Twoje zyski rosną. Oświetlenie trzody LED to także dobry sposób na zminimalizowanie kosztów energii elektrycznej.

Najlepsze oświetlenie dla świń

Lampy dla świń GrowBooster emitują naprzemiennie światło białe i czerwone. Świnie nie są w stanie dostrzec barwy czerwonej, więc światło nie będzie ich rozpraszało. Z kolei światło białe korzystnie wpływa na zdrowie świń, dostarczając niezbędnych witamin. Lampy w technologii LED są pozbawione migotania, więc świnie nie stresują się.

Lampy do hodowli trzody chlewnej - sposób na zysk i oszczędzanie

Lampy do hodowli trzody chlewnej poprawiają dobrostan zwierząt, a to owocuje zyskami. Świnie chowane w świetle lamp GrowBooster przybierają na masie od 3% do 5%. Hodowlane lampy LED zwiększają oszczędności do 80%, pobierając mniej energii elektrycznej niż klasyczne źródła światła.

Wzrost wydajności hodowli z wykorzystaniem lamp GrowBooster Greenie

Sterowane lampy LED do hodowli to oszczędność czasu i pieniędzy. Lampami można sterować kontrolerem, ale Istnieje także możliwość personalizacji ściemniania lamp, która zwalnia z konieczności użycia kontrolera. Dzięki personalizacji lampy LED mogą być kompatybilne z innymi kontrolerami sterowania.