Lampy liniowe LHP LED

Znaleziono produktów: 2

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroki wybór bardzo zaawansowanego oświetlenia LED do przemysłu. Między innymi taką propozycją są lampy liniowe LHP LED, które ze względu na swoją hermetyczną konstrukcję znajdują bardzo duże zastosowanie w pomieszczeniach różnego typu. Dzięki czemu stanowią bardzo popularny wybór oświetlenia LED przemysłowego.

Oświetlenie liniowe LHP LED na Leduj.pl

Wodoszczelna obudowa oświetlenia liniowego LHP LED powoduje, że jest to produkt idealny jako oświetlenie elewacji zewnętrznych, basenów, obiektów sportowych, chłodni i wielu innych pomieszczeń tego typu. Oświetlenie, które proponujemy, ma wydajność świetlną osiągającą nawet 100 lm/W, niewielką emisję ciepła i ograniczoną emisję dwutlenku węgla. Co więcej, brak rtęci oraz innych szkodliwych substancji sprawia, że oświetlenie jest całkowicie biodegradowalne. Minimalne promieniowanie UV połączone z oświetleniem LED – zastępującym żarówki fluorescencyjne i halogenowe – wydłuża żywotność oświetlenia, a także umożliwia osiągnięcie pełnej mocy od razu po włączeniu.

Szybko, bezpiecznie, sprawnie i ekologicznie - tylko na Leduj.pl

Lampy liniowe LHP LED do przemysłu

Jeżeli poszukujecie wydajnego oświetlenia LED z zastosowaniem w warunkach przemysłowych to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na propozycję lamp liniowych LHP LED. Te energooszczędne źródła światła idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach różnego typu. Te urządzenia mogą oświetlać nawet stosunkowo duże pomieszczenia - zanim dokonamy zakupu warto jednak dokonać symulacji, która określi jakie są nasze potrzeby świetlne. Lampy liniowe LHP LED to produkty szeroko stosowane w wielu miejscach - w tym również w przemyśle.