Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Lampy nimieckie Wooden - drewniane

Znaleziono produktów: 45
Wooden

Jak sama nazwa wskazuje, Wooden to marka zajmująca się tworzeniem produktów z drewna. Ekskluzywne drewniane lampy LED to wciąż nowość na rynku, ale grono fanów tego typu wyposażenia cały czas się zwiększa. Niemiecki producent tworzy całą gamę designerskich akcesoriów, mebli i lamp z drewna. Połączenie najwyższej jakości materiałów z dostosowaniem do opcji Smart Home to pewność idących w parze nowoczesności i idealnego wyglądu. Kierując się własnym instynktem, Wooden co roku powiększa swoją kolekcję o wariacje najnowszych trendów ze swoją odrębną estetyką produktową. Jakość lamp jest precyzyjnie sprawdzana przed wypuszczeniem na rynek. Wysokiej jakości produkty idealnie pasują do takich aranżacji jak styl eklektyczny, nowoczesny czy industrialny. 

Strona

Inteligentne oświetlenie Wooden

Drewniane produkty Wooden to nie tylko piękno, ale również dodatkowe możliwości. Wszystkie komponenty niemieckiego producenta mogą być kontrolowane za pomocą darmowej aplikacji mobilnej. Nie jest potrzebne do tego połączenie z internetem, ponieważ lampy same generują swoją własną sieć WiFi. Ponadto, lampy LED Wooden generują spektrum światła zawierające ok. 16 milionów kolorów. Pozwala to na indywidualny dobór światła, które akurat pasuje do nastroju. Podstawowe, białe barwy światła obsługują przejrzyste ściemnianie bezpoziomowe.

Tylko dla najbardziej wymagających – lampy LED Wooden

Designerzy marki Wooden skupiają się na najmniejszych detalach tak, by klient był w pełni zadowolony z efektu, który da im drewniana lampa LED. Do produktów należą drewniane żyrandole, kinkiety z drewna, lampy stojące, kostki świetlne, a także najbardziej ekstrawaganckie pomysły: poręcze schodowe LED z drewna, szafki, a także duże, świecące panele naścienne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wooden.

Oszczędnie i ekologicznie lampy Wooden

Firma Wooden szczególnie wzięła sobie do serca aspekty ekologiczne, dlatego w procesie rozwoju swoich produktów, jako jeden z najważniejszych czynników uczynił wysokie standardy energooszczędności. Zarządzający Wooden są świadomi prostej zasady, która może ocalić świat - im bardziej energooszczędny będzie ich sprzęt, tym mniej będa eksploatowali zasoby środowisko. Efektem tych działań jest stale rosnąca liczba wysokiej jakości oświetlenia LED. To z kolei przekłada się na ich filozofię biznesu, stale udoskonalając swoje produkty, aby zaspokoić oczekiwaniom klientów i być gwarantem jakości.