Latarki LED Mactronic

Znaleziono produktów: 110
Mactronic

Chyba nie ma takiej drugiej firmy na rynku przenośnego oświetlenia LED w Polsce jak Mactronic. Ta w pełni polska marka została założona pod koniec lat .80 we Wrocławiu przez Czesława Mocka. Na przestrzeni 30 lat działalności zdołała sobie wyrobić niezwykle silną pozycję. Latarki LED marki Mactronic należą dzisiaj do grona najpopularniejszych w Polsce. Mactronic nie byłby sobą jeśli ograniczałby się jedynie do tego. Przedsiębiorstwo z sukcesami sprzedaje swoje produkty w Europie i całym świecie. Stań razem z wieloma milionami ludzi z całego globu i tak jak oni wybierz Mactronic. Satysfakcja gwarantowana.

Mactronic to wybór dla profesjonalistów i nie tylko

Czy można powiedzieć, że latarki LED marki Mactronic są skierowane tylko do jednej grupy ludzi? Byłby to duży błąd – wręcz przeciwnie. Mactronic, który specjalnie dla Nas ma w swojej ofercie ponad 500 modeli przenośnego oświetlenia LED, koncentruje się na jak najszerszym odbiorcy. Spośród usatysfakcjonowanych użytkowników produktów tej firmy można wymienić m.in. służby porządkowe i ratownicze, sportowców takich jak biegacze, lub uprawiający sporty ekstremalne, turyści, majsterkowicze, rowerzyści czy rybacy! Trzeba przyznać, że wielu ludzi wybrało Mactronic do swoich celów. Wybierz i Ty!

Dlaczego wybrać Mactronic?

Mactronic to największy producent przenośnego oświetlenia LED w Polsce. Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż latarek w całej Europie, oraz innych częściach świata. Rocznie Mactronic sprzedaje ponad 1 milion zróżnicowanych produktów. Do Naszego wyboru marka oddaje więcej niż 500 modeli. Jeżeli to nas nie przekonuje to zwróćmy jeszcze uwagę na osiągnięcia Mactronic. Przedsiębiorstwo jest wielokrotnym zwycięzcą różnych konkursów na wyposażenie instytucji państwowych jak m.in. straż graniczna czy polska policja.