Taśmy LED

Znaleziono produktów: 78

Taśmy LED od kilku lat cechują się tendencją rozwojową i zyskują kolejnych użytkowników, którzy pokochali ich zastosowania. Taśmy LED to opcja, którą jest zasilana bezpośrednio. Taśmy ledowe cechują się wieloma możliwościami użycia i łatwością w dostosowaniu do swoich potrzeb. Dzięki taśmom masz możliwość stworzenia oświetlenia o dowolnej długości i dowolnym kształcie, a za sprawą niewielkich wymiarów i elastyczności zyskujesz łatwość w montażu.

Jakie taśmy ledowe wybrać?

W swojej ofercie prezentujemy taśmy w różnych kategoriach szczelności: IP40 ze standardową ochroną, IP65 pokryta pyłoszczelną, odporną na wilgoć i tymczasowy kontakt z wodą powłoką oraz IP68, która zabezpiecza diody nawet przy długotrwałym zanurzeniu w wodzie. Poza taśmami LED 230V zgodnymi z normami CE i RoHS oferujemy również te zasilane prądem 12V.

Wykorzystanie taśm LED

Taśmy wykorzystamy zarówno użytkowo jak i dekoracyjnie. To wybór idealny do tego, by odmienić nasze pomieszczenie ciekawym światłem, które doda stylu i przykuje uwagę. w sam raz też do oświetlania obiektów reklamowych. W ofercie sklepu Ekotaniej znajdziesz też potrzebne do działania akcesoria.