Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Świetlówki T8 LED

Znaleziono produktów: 17

Świetlówki LED T8 w hurtowni internetowej Leduj.pl to jeden z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia liniowego. To co go wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość, w połączeniu z optymalną ceną. Ten rodzaj oświetlenia LED jest szeroko stosowany w wielu miejscach. Między innymi w biurach, w przemyśle, w szpitalach, na korytarzach i wielu, wielu innych miejscach. Świetlówki LED T8 to energooszczędne i niezwykle wydajne źródło światła.

Świetlówki LED na Leduj.pl

Świetlówki LED znajdujące się w ofercie Leduj.pl to bardzo wydajne i energooszczędne źródła światła. Są to produkty szeroko używane w wielu pomieszczeniach jako oświetlenie przemysłowe, biurowe, korytarzowe, lub szpitalne. Zapoznaj się z szeroką ofertą świetlówek LED na Leduj.pl

Świetlówki LED T8 Aluminiowe

Świetlówki LED T8 Aluminiowe to najpopularniejszy rodzaj oświetlenia liniowego. Charakteryzuje się wysoką jakością, dużą trwałością i niską ceną. Aluminiowa osłona pełni jednocześnie rolę radiatora, co przyczynia się do zwiększenia wydajności oświetlenia.

Świetlówki LED T8 Szklane

Ich trwałość jest jeszcze większa niż tych aluminiowych. Przesłona diod jest wykonana ze szkła powleczonego specjalnym tworzywem, które zabezpiecza świetlówkę przed stłuczeniem. Dzięki temu nawet w razie upadku produkt nie rozpadnie się na części. Oświetlenie tego typu charakteryzuje się szerokim kątem świecenia, wysoką bezawaryjnością i niską ceną.

Świetlówki LED T8 Matowe

Matowe Oświetlenie o rozproszonym biegu promieni. Jest łagodniejsze niż to w świetlówkach przezroczystych dzięki lekko mlecznemu zabarwieniu obudowy. Nie generuje efektu olśnienia. Będzie więc odpowiednie do pomieszczeń, w których nie potrzebujemy ostrego oświetlenia.

Świetlówki LED T8 Przezroczyste

Świetlówki przezroczyste posiadają transparentne obudowy. Dzięki temu dostarczają maksymalną moc świetlną do pomieszczenia, w którym są zamontowane. Będą więc dobrym wyborem jeśli potrzebne jest ostre, nierozproszone światło o dużej mocy.

Świetlówki LED T8 Flora do roślin

Zapewniają mieszankę światła niebieskiego i czerwonego, zamiast tradycyjnej barwy białej. Dzięki temu oświetlenie wpływa korzystnie na zawarty w roślinach chlorofil – światło niebieskie przyspiesza wzrost, a to koloru czerwonego wzmacnia kwiaty i pobudza kwitnienie. Ten rodzaj oświetlenia polecany jest najbardziej dla uprawiających owoce, warzywa i zioła.

Świetlówki LED T8 Mięsne

Świetlówki przeznaczone do oświetlania artykułów spożywczych. Dzięki lekko różowatej barwie emitowanego światła produkty wyglądają bardzo świeżo. Ten rodzaj świetlówek polecany jest zwłaszcza do oświetlania różnego rodzaju mięs, wędlin i ryb.

Świetlówki LED T8 z czujnikiem ruchu

Bardzo zaawansowany technicznie produkt, który pozwala zaoszczędzić energię. Świetlówka zapala się automatycznie po tym, jak w pobliżu wyczuje ruch. Czujnik wbudowany jest w świetlówkę, co jest bardzo wygodne, gdyż pozwala uniknąć inwestowania w specjalne urządzenia. Oświetlenie tego typu sprawdzi się zwłaszcza w przejściach, na korytarzach i klatkach schodowych.