Plafony LED

Znaleziono produktów: 50
Plafony LED

Plafony to bardzo funkcjonalny i designerski sposób na oświetlenie montowane na suficie. W swojej ofercie posiadamy plafony o różnych kształtach, mocach oraz materiałach, z których zostały wykonane. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą oświetlenia LED w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl, w której znajdziemy między innymi wydajne plafony LED.

Plafony LED na Leduj.pl

Plafony LED dzięki swojemu subtelnemu wyglądowi pasować będą do różnego rodzaju pomieszczeń. Zarówno tych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroki wybór tego rodzaju oświetlenia LED. Nasze propozycje to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnym wyglądem. Proponowane przez nas plafony ledowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. W ofercie posiadamy modele wykonane z tworzywa sztucznego, akrylu, metalu, poliwęglanu oraz te pokryte dodatkowo białym lakierem.

Plafony LED - zastosowanie

Różne kształty plafonów łączy fakt posiadania energooszczędnych diod najnowszej generacji, między innymi Epistar 2835 SMD. Ponadto proponowane przez nas produkty LED posiadają również klasę wodoszczelności IP44 oraz IP54. Dzięki temu plafony mogą być montowane w zróżnicowanych miejscach, w których wymagane jest stosowanie opraw odpornych na działanie wody. Na przykład w łazienkach, szatniach czy umywalniach. Dodatkowa uszczelka zabezpiecza zasilacz przed wilgocią, a zestaw montażowy dołączony do modeli sprawia, że instalacja jest banalnie prosta.