Żarówki AR111 LED

Znaleziono produktów: 3

W naszej ofercie posiadamy najlepszej jakości żarówki z gwintem AR111. Nietypowy gwint sprawdzi się idealnie w oprawach na dużych wysokościach, witrynach sklepowych, biurach, hotelowych recepcjach i w miejscach, które chcemy szczególnie wyeksponować. Żarówki wyposażone w diody marki Epistar cechują się wyjątkowo długą żywotnością na poziomie 50 tys. godzin. AR111 dostępne są w różnych wariantach temperatury barwowej – wybierz odpowiednią dla siebie barwę świecenia.

Tanie żarówki LED na Leduj.pl

W ofercie leduj znajdują się niestandardowe żarówki LED z gwintem AR111. Przykładem oprawy dla tego typu żarówek jest lampa Nowodvorski Box White. Lampa przysufitowa wpasuje się idealnie we wnętrza urządzone w stylu loftowym oraz nowoczesnym. Zapewni doskonałe oświetlenie z możliwością regulacji kąta świecenia. Model wygląda szczególnie dobrze w kuchni oraz holu. Lampa loftowa LED będzie kropką nad „i” każdej aranżacji. Występuje w wariancie z jednym lub dwoma miejscami na źródło światła. Brak żarówek LED w zestawie umożliwia dopasowanie odpowiedniej jednostki w wybranej barwie światła.

Żarówki energooszczędne

Co wyróżnia żarówki LED? Są to zdecydowanie najbardziej energooszczędne źródła światła na rynku. Tak wysoka jak w przypadku ledów wydajność świetlna jest nieosiągalna dla innych typów oświetlenia. Niewielka emisja ciepła zapewnia żywotność diod nawet do 50 000 godzin. Mniejsza emisja CO2 – nawet do 80 % - ma ogromny wpływ na dobro środowiska. Żarówki led nie zawierają rtęci – są więc w 100 % biodegradowalne. Co więcej, ledy wytwarzają minimalne promieniowanie UV przy wysokiej efektywności oddania barw. Dzięki dłuższej żywotności, częstotliwość wymiany żarówki ograniczona zostaje do minimum. Oznacza to, że decydując się na zakup żarówki LED, nie tylko zapewniamy sobie znaczące oszczędności, ale i przyczyniamy się do dbałości o planetę.