Lampy Foscarini

Znaleziono produktów: 387
Foscarini

Marka Foscarini wyróżnia się różnego rodzaju manipulacjami szkła z Murano. Lampy Foscarini sprawdzą się w wielu miejscach, co pozwala na dowolne dopasowanie lamp do konkretnego pomieszczenia. Lampy Foscarini to rzemieślnicza precyzja, połączona z wieloletnią tradycją wytłaczania i zabarwiania szkła. Wszystko to w połączeniu z najlepszymi projektantami sprawia, że lampy Foscarini uznawane są za dzieła sztuki użytkowej. Różnorodność materiałów wykorzystywanych w procesie tworzenia lamp Foscarini zadziwia. Podobnie jak mnogość projektów, które marka wypuszcza na świat. Od zamkniętych w prostej formie po zadziwiające kształtem, nieszablonowe modele. Foscarini tworzy designerskie lampy, które budzą emocje i w tym tkwi siła sukcesu marki.

Foscarini- ekskluzywne wnętrze

Marka Foscarini charakteryzuje się ekskluzywnością w wykonywaniu poszczególnych projektów lamp. Lampy Foscarini tworzone są z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje ich precyzyjne wykończenie. Marka powstała w Wenecji, co może wskazywać dlaczego, w tak wyjątkowy sposób robione są poszczególne modele lamp.

Za projekty Foscarini odpowiadają najlepsi architekci

Lampy dekoracyjne Foscarini powstają w nawiązaniu do swoich korzeni i włoskiego stylu. Projektanci inspirują, wywołują emocje i wprowadzają piękno do naszych domów. Lampy Foscarini to nie są zwykłe lampy, to dzieła sztuki, które są funkcjonalne. Niejednokrotnie tworzenie modelu trwa latami. Od pomysłu po wykonanie może upłynąć wiele czasu, a każda z lamp Foscarini przedstawiana jest światu dopiero jako dokończony i pełny projekt.

Brak ograniczeń, pasja i ciężka praca - podwaliny sukcesu marki Foscarini

Nie zważając na ograniczenia technologiczne i możliwości produkcyjne projektanci Foscarini mogą z pełną swobodą oddać się pasji i projektowaniu coraz to nowych modeli. Są one efektem długich poszukiwań, gdyż twórcy nie poprzestają na prostych rozwiązaniach, dążąc do optymalnego rozwiązania. Tworzenie designerskiego oświetlenia Foscarini opanowało do perfekcji. Lampy Foscarini to cenione na świecie modele, które zadziwiają formą. Marka jest obecna na ważniejszych wydarzeniach w branży oświetlenia, a także na wystawach w muzeach. Lampy Foscarini traktowane są bowiem jak dzieła sztuki, nie powinno to więc dziwić.

Kultowe modele lamp Foscarini

Wśród oferty marki Foscarini znaleźć można bogaty wybór lamp o różnych zastosowaniach. Lampy wiszące, stołowe, ścienne. Firma czerpie także ze swej bogatej historii i z powodzeniem wprowadza odświeżone wersje swoich znanych i kochanych przez użytkowników modeli. Lampa Foscarini Lumiere, Twiggy czy Filo to najbardziej chyba rozpoznawalne modele. Wszystkie lampy marki wykonane są z dziesiątek rodzajów materiałów, które dobierane są do konkretnego modelu. Dzięki temu lampy Foscarini są oryginalne i niepowtarzalne.