Lampy LED Sigma

Znaleziono produktów: 331
Sigma

Sigma Lighting jest uznanym producentem oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz, której oferta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. 60% ich produkcji trafia do klientów zagranicznych, a baza odbiorców w kraju i poza nim stale się powiększa. Produkty Sigma można znaleźć m.in. do Bułgarii, Czech, Litwy, Łotwy, Francji, Finlandii, Holandii, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Węgier, Rumunii, Słowacji. Odbiorcy wyrobów Sigma Lighting doceniają wysoką jakość, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim ciekawe wzornictwo. W parze z estetyką Sigma stawia na praktyczność, dlatego produkty polskiego producenta oświetlenia są dostępne w największych sieciach marketów budowlanych – OBI, Leroy Merlin, Castorama oraz wielu sklepach oświetleniowych na terenie całego kraju.

Bestsellery marki Sigma Lighting 

Wiszące lampy Sigma Lighting są do dzisiaj topowym produktem producenta, o którego pytają się  klienci. Lampy z tej serii nie tylko wyglądają niezwykle nowocześnie, a przy tym dobrze oświetlają całe pomieszczenie. Co ważne, modele te można montować również we wnętrzach klasycznych, w których dobrze skomponują się z tradycyjnym wyposażeniem. Śmiało możemy więc montować ten produkt nad stołem w salonie czy kuchni, a także w niewielkiej sypialni.

Ciągły rozwój marki Sigma

Sigma co roku powiększa swoją kolekcję inspirując się i nawiązując do najnowszych trendów. Ostatnio firma stawia przede wszystkim na lampy nowoczesne, które często zaskakują nietuzinkowym designem. Projekty są pieczołowicie wykonywane, a ich jakość jest precyzyjnie sprawdzana przed wypuszczeniem na rynek. Wysoka jakość sprawia, że lampy Sigma idealnie pasują do aranżacji w stylu eklektyczny, nowoczesny czy industrialny. 

Zaufana marka

Uniwersalny charakter produktów Sigma sprawia, że idealnie sprawdzają się zarówno w domu oraz biurze, dodając przestrzeni uroku i elegancji. Nacisk na jakość sprawia, że jakiegokolwiek wyboru dokona klient to może być pewien, że wybrał produkt ponadczasowych wartości. Właśnie dzięki prężnej twórczości, determinacji oraz skrupulatności, Sigma zdobyła zaufanie klientów, a jej marka jest synonimem sprawdzonego brandu.