Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Żarówki E40 LED

Znaleziono produktów: 14

Żarówki E40 LED to bardzo wydajne rozwiązanie. Tak jak cała technologia LED zyskują sobie coraz szersze zaufanie na rynku oświetleniowym. Żarówki E40 LED będące w ofercie hurtowni internetowej Leduj.pl to produkty uniwersalne, o szerokim zastosowaniu. Używane między innymi jako oświetlenie LED w warunkach przemysłowych, bądź w ogrodzie.

Żarówki E40 LED na Leduj.pl

Atutem żarówek LED jest również ich różnorodność. Jednym z popularnych rodzajów są żarówki LED E40. Tego rodzaju produkty są odpowiednie dla oświetlenia sufitowego i przemysłowego –np. bardziej nowoczesnych lamp. Diody w żarówkach na mocowaniu E40 (szeroki gwint) są rozmieszczone równomiernie na powierzchni całej żarówki – dzięki temu światło rozchodzi się na równomiernie w pomieszczeniu, lub na powierzchni otwartej, docierając nawet do najbardziej odległych punktów. W oferowanych przez nasz sklep żarówkach zastosowano wysokiej jakości diody światowych liderów w produkcji komponentów LED, wyróżniające się spośród innych na rynku bardzo wysoką wydajnością świetlną.

Wydajne żarówki E40 LED

Każda żarówka LED E40 może skutecznie spełniać swoją funkcję przez wiele lat – ich żywotność jest przewidziana na 50 tysięcy godzin świecenia. Inne zastosowania żarówek LED E40 to oświetlenie w warunkach przemysłowych oraz ogrodowych. Oferujemy Wam żarówki dookólne o zimnej, naturalnej, bądź ciepłej barwie światła, idealnie sprawdzające się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dokładne oświetlenie detali pomieszczenia. W opisach poszczególnych modeli zamieściliśmy szczegółowe parametry, które pozwalają na porównanie jakości żarówek LED z jakością tradycyjnych żarówek oraz znalezienie modelu, który będzie odpowiedni dla danego rodzaju oświetlenia. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.